Konkurs dla rodziców niemowląt

Humana zaprasza do konkursowej zabawy. Wystarczy kupić jedną kaszkę Humana i odpowiedzieć na pytanie, aby wygrać innowacyjne urządzenie - Why Cry Mini. To tłumacz płaczu dziecka - niezastąpiona pomoc dla młodego rodzica.

Aby wziąć udział w konkursie Rozumiem moje dziecko należy kupić jedną, dowolną kaszkę Humana w internetowym sklepie z żywnością dla niemowląt Kidy.pl. Do wyboru jest aż 16 różnych kaszek dla niemowląt np. z owocami, wartościowym zbożem lub sycące kaszki Na Dobranoc. Niektóre Kaszki Humana zarówno mleczne jak i bezmleczne można podawać dzieciom już po 4. miesiącu życia

Numer zamówienia z Kidy.pl wraz z odpowiedzią na pytanie „Dlaczego chciałabyś wygrać Why Cry Mini?” należy przesłać na adres: [email protected]. Konkurs trwa do 31 stycznia 2012 r.

Rodzic, który udzieli najciekawszej odpowiedzi otrzyma Why Cry Mini – tłumacz płaczu dziecka. To cyfrowy analizator płaczu, hit na światowych rynkach akcesoriów dla niemowląt, nowość w Polsce. Jest bardzo prosty w obsłudze i już po 10 sekundach podpowie, czy niemowlę jest głodne, rozdrażnione, śpiące, znudzone czy zestresowane. Organizator przewidział również nagrody pocieszenia - 10 zestawów kosmetyków Bubchen dla niemowląt.

Szczegółowe informacje o konkursie Rozumiem moje dziecko: Kidy.pl, Mamosfera.pl

***

Grupa przedsiębiorstw Humana Milchunion, z obrotem ponad 2,9 mld € i ilością ponad 3,3 mld kg przetwarzanego rocznie mleka, należy do liderów firm przetwarzających ten surowiec. W Niemczech Humana Milchunion zajmuje pod tym względem drugie miejsce, natomiast w światowym rankingu mieści się w pierwszej dwudziestce. Humana Milchunion eG, spółka „matka“ całej grupy przedsiębiorstw, jest zorganizowana na zasadach spółdzielczych, co oznacza, że dostawcy najważniejszego surowca – mleka są właścicielami firmy. Produkty Humana Milchunion są dostępne w ponad 70 krajach świata.

Więcej informacji w serwisie
www.humana.pl

*** 

Kidy.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty dla niemowląt znanych i cenionych marek. W ofercie e-sklepu znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki , soczki, obiadki, deserki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także akcesoria związane z żywieniem niemowląt wielu znanych marek np. dr. Brown's  czy Tommee Tippee takie jak butelki do karmienia, kubeczki, smoczki itp. Kidy.pl oferuje również produkty związane z pielęgnacją małych dzieci: kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji niemowląt.

Sklep Kidy.pl przyłączył się również do akcji Bezpieczny Wózek. Rodzice, dokonując w nim zakupu, otrzymują odblaskowe naklejki na wózek zwiększające bezpieczeństwo na drodze.

Więcej informacji w serwisach: www.kidy.pl  www.humana.pl  www.verco.com.pl   www.bezpiecznywozek.pl

Authors

Related posts

Top