Z pierwszym dniem Nowego Roku startuje zimowa wyprzedaż telefonów stacjonarnych. Ceny poszczególnych telefonów są niższe nawet o 30 zł. Wśród oferowanych modeli jest m.in. Gigaset AS200 Duo, wypos
Informacja prasowaPoznań, 26 paĹşdziernika 2017 r. Klasyczna herbata zapakowana w elegancką puszkę może być doskonałym prezentem dla najbliższych, szczególnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Dokładnie wyselekcjonowan
Jaki posiłek do tornistra? Odpowiednia dieta to sposób na trudności w szkole!Powrót do szkoły po wakacyjnej przerwie to dla uczniów powrót do wzmożonego wysiłku umysłowego związanego z koncentracją i zapamiętywaniem. Dlat
Informacja prasowaVorwerk Polska Vorwerk Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. Kuchnia zero waste, czyli jak gotować, żeby nie marnować jedzenia i pieniędzyMarnowanie jedzenia zazwyczaj kojarzy się z wyrzuc
Samsung przedstawia now? seri? lodówek Grand, w których zastosowano technologi? SpaceMax. Rozwi?zanie to pozwala zwi?kszy? pojemno?? urz?dze?, przy zachowaniu ich dotychczasowych wymiarów zewn?trznych oraz bez pogarszania parametró
Inauguracja pierwszego sklepu Maxi Zoo odbędzie się w środę, 17 paĹşdziernika. W tym dniu, europejska specjalistyczna sieć oferująca produkty dla zwierząt otworzy swój pierwszy sklep w Polsce. W centrum handlowym Leclerc przy
Informacja prasowaPoznań, 3 lipca 2018 r.Pysznym, a zarazem efektownym napojem, który sprawdzi się w upalne dni jest popularna ostatnio bubble tea. Kolorowa, z ulubionymi dodatkami, na bazie aromatycznej herbaty to idealna propozy
Babka rumowo-śliwkowa z polewą karmelowo-rumowąSkładniki:Ciasto:ďą 120g śliwek kalifornijskichďą 120ml ciemnego rumuďą 300g mąki pszennej + do obsypania formyďą 1 łyżeczka proszku do pieczeniaďą 1 ły
Specjalnie wyznaczona przestrzeń do spania znana była już w starożytności w domach rzymskich i arabskich. W nowożytnej Europie rozpowszechniła się w XVII i XVIII wieku. Dziś, HM Helvetia Meble, uznając jej miejsce we współc
Z reguły częściej sięgamy po pieczywo białe, a więc pszenne albo żytnie, zaś razowe traktujemy raczej jak zło konieczne i bynajmniej niechętnie takie jemy. A to błąd, bo nie dość, że jest ono tańsze, z czasem też smacz