Wiadomości Branżowe

BioDermic – kompleksowa kultywacja piękna

"Wszystko, co żywe wypełnione jest pięknem, które pochodzi z natury. Wystarczy uczynić z niej naszego sojusznika…" - przekonują twórcy dermokosmetyków BioDermic i trzeba przyznać, że to pociągająca filozofia.Piękno jest obecne w

“Wszystko, co żywe wypełnione jest pięknem, które pochodzi z natury. Wystarczy uczynić z niej naszego sojusznika…” – przekonują twórcy dermokosmetyków BioDermic i trzeba przyznać, że to pociągająca filozofia.

Piękno jest obecne w każdym z nas, wymaga jedynie właściwej kultywacji. Wszystko, co żywe wypełnione jest pięknem, które pochodzi z natury. Wystarczy uczynić z niej naszego sojusznika, przekonać ją, by użyczyła nam przepełnionych uniwersalnymi pierwiastkami piękna komponentów roślinnych i wyciągów organicznych, a następnie użyć ich, do pielęgnacji naszej własnej, wyjątkowej i niepowtarzalnej urody. Oto podstawowe zasady, którymi kierują się twórcy dermokosmetyków BioDermic przy opracowywaniu formuły swoich preparatów.

Jak to wygląda w praktyce? BioDermic sięga do naturalnych Ĺşródeł piękna, zdrowia i witalności, z których następnie, korzystając z najnowszych osiągnięć laboratoryjnych nowoczesnej kosmetologii, tworzy podstawę formuły swoich preparatów. Dlatego w dermokosmetykach BioDermic znajdziemy bogactwo naturalnych wyciągów organicznych i substancji czynnych tworzonych w oparciu o organiczne ekstrakty. BioDermic oferuje m. in. preparaty na bazie ekstraktu z kawioru, wyciągu z pereł morskich czy pestek i liści oliwnych, które tworzą kompletne serie kosmetyków (kremy, toniki, mleczka, maski itd.) przeznaczonych do pielęgnacji cery i skóry.

  – Naturalne komponenty, których używamy to substancje o potwierdzonej skuteczności działania. Na ich podstawie tworzymy receptury, których zadaniem jest odkryć i podkreślić naturalne piękno. W BioDermic wierzymy, że każdy ma prawo do radości płynącej z odkrywania oraz pielęgnowania własnej niepowtarzalnej urody. Każdy ma prawo do piękna. Dlatego naszym celem jest tworzenie kosmetyków, dzięki którym nasi klienci mogą w pełni cieszyć się naturalnym pięknem swojej cery – Mirosław Jankowski Prezes Zarządu BioDermic Polska.

Produkty BioDermic zwracają również uwagę eleganckim designem i przystępną ceną, a zastosowanie pojemników typu “airless” wyposażonych pompkę próżniową, gwarantuje wygodną, higieniczną i ekonomiczną aplikację.

Dermokosmetyki BioDermic to kuszącą propozycja dla wszystkich poszukujących kompleksowej metody kultywacji piękna.

READ  Dietetyku, to właśnie Ty masz zawód z misją

BioDermic to ambitny i nowoczesny producent kosmetyków wysokiej jakości, które powstają przy użyciu najlepszych komponentów, w tym składników roślinnych i wyciągów organicznych. Formuła stworzona w oparciu o najnowsze osiągniecia laboratoryjne oraz skondensowana zawartość składników czynnych gwarantują najwyższą skuteczność preparatów BioDermic.

BioDermic to system kompleksowej kultywacji piękna przy użyciu kompletnych serii dermokosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji rozmaitych typów cery i skóry, zapewniających zarówno natychmiastowy efekt (Instant Effect Formula), jak i długotrwałe rezultaty (Long Term Formula).

BioDermic to dermokosmetyki dla osób wymagających, które oczekują nie tylko doskonałych efektów pielęgnacyjnych w rozsądnej cenie, ale również wygody i higieny użytkowania oraz wysokiego poziomu estetycznego oferowanych produktów.

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy