Samo zdrowie Wiadomości Branżowe

Bloguj i gotuj z TEEKANNE, czyli aromatyczny konkurs na Facebooku

Od 9 czerwca na fan page’u TEEKANNE Polska trwa długo oczekiwany konkurs „Herbaciane Smaki”. Celem aplikacji, będącej kontynuacją projektu herbacianesmaki.pl, jest zebranie przepisów kulinarnych bazujących na nowych smakach herbat TEEKANNE. Do wygrania udział w konkursie deserowym podczas Wielkiego Finału BlogerChefa oraz ekskluzywny zestaw naczyń marki Philipiak.– Pozytywne stosunki z

Od 9 czerwca na fan page’u TEEKANNE Polska trwa długo oczekiwany konkurs “Herbaciane Smaki”. Celem aplikacji, będącej kontynuacją projektu herbacianesmaki.pl, jest zebranie przepisów kulinarnych bazujących na nowych smakach herbat TEEKANNE. Do wygrania udział w konkursie deserowym podczas Wielkiego Finału BlogerChefa oraz ekskluzywny zestaw naczyń marki Philipiak.

–  Pozytywne stosunki z blogerami, ze względu na ich wysoką opiniotwórczość, zawsze były jednym z priorytetowych działań TEEKANNE w sieci. Aplikacja konkursowa pod hasłem “Bloguj, gotuj i wygrywaj! Odkrywaj herbaciane smaki z marką TEEKANNE!” skierowana jest właśnie do blogerów kulinarnych w celu zacieśnienia dotychczasowej współpracy  –  mówi Joanna Fijałkowska, Trade Marketing Specialist TEEKANNE Polska.

W konkursie może wziąć udział każda osoba prowadząca bloga kulinarnego. Oprócz dodania treści przepisu, należy podać jego składniki oraz adres swojego bloga. Jednym z warunków uczestnictwa jest udostępnienie wpisu na blogu bądĹş fan page’u, co jednocześnie zwiększa szansę na wygraną, bowiem jednym z czynników branych przez jury pod uwagę, jest ilość zebranych głosów. Każdy przepis znajdujący się w bazie aplikacji konkursowej, zostanie dodatkowo opublikowany na stronie herbacianesmaki.pl czyli platformie internetowej, zrzeszającej miłośników i herbaty, i smacznej kuchni.

–  Innowacyjność przedsięwzięcia herbacianesmaki.pl polega na przedstawieniu drugiego – często niedocenianego – oblicza  herbaty. Nie wszyscy wiedzą, ale ten zwykle traktowany jako gorący napór napar z powodzeniem może być stosowany jako przyprawa czy baza w gotowaniu, pieczeniu, smażeniu, wędzeniu oraz marynowaniu  – tłumaczy Dominika Chłopicka, Social Media Manager GRUPA 365 NET.  –  Blogerzy doskonale wychwycili ten trend. Przyszedł czas, aby zebrać wszystkie pomysły w jednym miejscu i nagrodzić te najbardziej kreatywne  –  dodaje.

Nagrodą za najlepszy przepis zainspirowany nowymi smakami herbat (TEEKANNE Magic Apple, TEEKANNE Mint  & Honey, TEEKANNE Ginger & Lemon, TEEKANNE Green Tea Cranberry – Raspberry oraz TEEKANNE NERO) jest zestaw garnków ze stali nierdzewnej firmy Philipiak, sygnowany nazwiskiem znanej osobowości w świecie kulinariów – Karola Okrasy. Dwóch zwycięzców pierwszego etapu konkursu zostanie zaproszonych na Piknik kulinarny podczas Wielkiego Finału BlogerChefa, który odbędzie 22-23 czerwca w Hotelu Columna Medica**** w Łasku k/Łodzi. Wezmą tam oni udział w konkursie deserowym, w którym do wygrania będzie roczny zestaw herbaty TEEKANNE. 

READ  Produkty bezglutenowe Humana

–  Chcielibyśmy, aby z Pikniku kulinarnego BlogerChefa każdy z gości przywiózł ze sobą bogactwo nowych doświadczeń kulinarnych. Dlatego zależy nam na pokazywaniu ciekawych połączeń smaków, niebanalnych rozwiązań i zastosowań produktów. Stąd pomysł konkursu na deser z herbatą, realizowany z marką TEEKANNE  – wyjaśnia organizatorka Wielkiego Finału BlogerChefa, Katarzyna Szatkowska. –  Zadaniem uczestników będzie stworzenie orzeĹşwiającego letniego deseru na bazie jednej z 6-ciu nowych herbat TEEKANNE.

Konkurs “Herbaciane Smaki” składa się z dwóch etapów. Pierwszy trwa od 9 do 21 czerwca i wyłoni 10 najlepszych przepisów, które wezmą udział w walce o nagrodę główną, czyli zestaw IDisegno marki Philipiak i nagrodę specjalną – całoroczny zapas wielosmakowych herbat i herbatek marki TEEKANNE. Oprócz tego, codziennie do zdobycia są zestawy-niespodzianki również sponsorowane przez TEEKANNE.

Aplikację “Bloguj, gotuj i wygrywaj! Odkrywaj herbaciane smaki z marką TEEKANNE!” można znaleĹşć na oficjalnym fan page’u TEEKANNE Polska (facebook.com/herbatateekanne) lub pod bezpośrednim adresem: https://www.facebook.com/herbatateekanne/app_599192936771515. Za realizację aplikacji oraz projekt herbacianesmaki.pl odpowiada GRUPA 365 NET.

Koncern TEEKANNE to ponad 130 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Krakowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleĹşć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

 

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/
http://herbatarozgrzewa.pl/
https://www.facebook.com/herbatateekanne

Ĺšródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy