Samo zdrowie Wiadomości Branżowe

Dexoftyal MD – nowe krople do oczu od OFTA

Nowoczesny preparat typu "sztuczne łzy" z regenerującym dekspantenolem to doskonała propozycja dla użytkowników szkieł kontaktowych oraz pacjentów chcących zadbać o regenerację rogówki oka.Dexoftyal MD to krople do oczu w wielodawkowym

Nowoczesny preparat typu “sztuczne łzy” z regenerującym dekspantenolem to doskonała propozycja dla użytkowników szkieł kontaktowych oraz pacjentów chcących zadbać o regenerację rogówki oka.

Dexoftyal MD to krople do oczu w wielodawkowym opakowaniu 15 ml. Krople zawierają dekspantenol – składnik, należący do witamin z grupy B. Dekspanetnol posiada właściwości nawilżające i regenerujące. Stosowany w okulistyce przywraca prawidłową funkcję rogówki; można go stosować pomocniczo w ubytkach nabłonka rogówki, zwyrodnieniach i zapaleniach rogówki. Natomiast drugi składnik nowych kropel – HydraFlex posiada  właściwości mukoadhezyjne, co wpływa na ich wydłużone działanie.
Produkt został wprowadzony na polski rynek przez Ofta Sp. z o.o, znaną z innowacyjnych preparatów okulistycznych, we współpracy z firmą Verco.

Dexoftyal MD – regeneracja dla podrażnionych oczu

– “Krople Dexoftyal MD to nowoczesne nawilżenie i regeneracja dla oczu. Można je stosować zarówno w celu wzmocnienia naturalnego filmu łzowego jak i w regeneracji rogówki oka. Krople zachowują film łzowy i chronią powierzchnię oka. Tym samym znacznie zwiększają komfort noszenia soczewek kontaktowych i wspierają prawidłowe funkcjonowanie nabłonka rogówki.” – mówi dr Maciej Osęka, Prezes Ofta sp. z o.o.

Regenerujące krople do oczu Dexoftyal MD są polecane przy codziennym korzystaniu ze szkieł kontaktowych. Opakowanie wielorazowe umożliwia bezpieczne dawkowanie przez dwa miesiące. Plusem jest także przystępna cena – ok. 24 zł.
Dexoftyal MD to nowa postać produktu Dexoftyal, który do tej pory dostępny był w ekskluzywnej wersji UD – w jednodawkowych opakowaniach typu “minimsy.”

Krople regenerujące do oczu Dexoftyal MD dostępne są w aptekach oraz sprzedaży internetowej na DrogeriaZdrowie.pl

*** 

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. Jej działania skierowane są do dzieci i ich rodziców oraz do kobiet w ciąży. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią – PregnaPLUS i Pregna 250 DHA, suplement diety skutecznie wspomagający prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych – Femisept URO oraz probiotyk nowej generacji – Trivagin. W ofercie firmy znajduje się również gama produktów MOSBITO – przeciw komarom i kleszczom. Nowością w ofercie są plastry na blizny SUTRICON oraz linia produktów SHOU. Firma Verco jest także dystrybutorem preparatów okulistycznych firmy Ofta Sp.z o.o.

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl  www.polkaintymnie.pl www.shou.com.pl  www.drogeriazdrowie.pl   www.mosbito.pl

READ  Cukinia - niezastąpiona w letnim menu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy