Samo zdrowie Wiadomości Branżowe

Dlaczego herbatki Humana są polecane przez mamy?

Odpowiedni skład herbatek Humana to tylko jeden z powodów, dla których są tak chętnie wybierane przez polskie mamy. Np. bestsellerowa Herbatka na brzuszek, najczęściej kupowana w sklepie internetowym z produktami Humana – Kidy.pl, działa kojąco na układ pokarmowy, wspierając  trawienie.Humana oferuje cztery herbatki granulowane dla niemowląt. Trzy z nich: Herbatka słodkich

Teaser

Odpowiedni skład herbatek Humana to tylko jeden z powodów, dla których są tak chętnie wybierane przez polskie mamy. Np. bestsellerowa Herbatka na brzuszek, najczęściej kupowana w sklepie internetowym z produktami Humana – Kidy.pl, działa kojąco na układ pokarmowy, wspierając  trawienie.

Humana oferuje cztery herbatki granulowane dla niemowląt. Trzy z nich: Herbatka słodkich snów, Herbatka na brzuszek oraz Herbatka koperkowa z kminkiem mogą być podawane niemowlętom już po 1. tygodniu życia. Natomiast owocowa herbatka Humana przeznaczona jest dla dzieci od 8. miesiąca życia.

Oto cztery powody, dla których warto wybierać herbatki Humana.

1. Zdrowe dopajanie.

Herbatki Humana pomagają uzupełniać płyny w diecie dziecka karmionego mlekiem modyfikowanym oraz przy rozszerzaniu diety. Podczas karmienia butelką podawanie herbatki w ilości dostosowanej do potrzeb niemowlęcia pomaga unikać zaparć.

2. Pomoc w częstych problemach.

Herbatki Humana służą nie tylko do dopajania. Pomagają np. uspokoić malucha przed snem, wspomóc układ trawienny. Np. koper włoski, anyż, kminek i rumianek wchodzą w skład bestsellerowej Herbatki Humana na brzuszek, najczęściej kupowanej przez polskie mamy w sklepie internetowym z produktami Humana – Kidy.pl. Popularnością cieszy się również Herbatka Humana słodkich snów. To kompozycja specjalnych ziół, w tym melisy i lipy. “Dziecko po herbatce się uspokaja i zauważyłam, że łatwiej zasypia.” – to opinia jednej z mam stosującej herbatkę Humana.

3. Bezpieczeństwo.

Mamy zdecydowanie wolą zaufać gotowym produktom z ziołami dla niemowląt niż eksperymentować z rozcieńczaniem naparów. Niektóre zioła, np. rumianek, choć uznawane są za bezpieczne dla niemowląt, wymagają odpowiedniego przygotowania i obróbki. Zioła zawarte w herbatkach Humana są bezpieczne dla wrażliwego układu pokarmowego, a ich skład dostosowany jest do wieku dziecka.

4. Ograniczenie cukru w diecie.

Zdrowotnym atutem herbatek Humana jest laktoza. Zastępuje ona popularną sacharozę, czyli cukier, który nie powinien być podawany w żadnej postaci dzieciom do 6. miesiąca życia. Laktoza to cukier mleczny, występujący naturalnie w pokarmie mamy. W porównaniu do sacharozy jest mniej słodka, co sprawia, że herbatki Humana nie przyzwyczajają niemowlęcia do smaku przesłodzonych napojów.

READ  Młodzi dietetycy wraz z NestlĂŠ na największej konferencji żywieniowej w Polsce

Pełen wybór herbatek Humana dostępny jest w sprzedaży internetowej na Kidy.pl. Tylko w Kidy herbatka Humana Słodkich Snów dostępna jest w atrakcyjnej promocji.

*** 

Kidy.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty dla niemowląt znanych i cenionych marek. W ofercie e-sklepu znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki , soczki, obiadki, deserki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także akcesoria związane z żywieniem niemowląt wielu znanych marek np. dr. Brown’s  czy Tommee Tippee takie jak butelki do karmienia, kubeczki, smoczki itp. Kidy.pl oferuje również produkty związane z pielęgnacją małych dzieci: kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji niemowląt oraz duży wybór bezpiecznych i rozwijających zabawek.

Więcej informacji w serwisach: www.kidy.plwww.humana.pl  www.verco.com.pl

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe Humana dla niemowląt i małych dzieci, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety, wyroby medyczne. Verco Sp.z o.o. jest także dystrybutorem preparatów okulistycznych firmy Ofta Sp.z o.o.

Więcej informacji w serwisach:www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl  www.polkaintymnie.pl www.drogeriazdrowie.pl    www.sutricon.pl  www.shou.com.pl  www.ofta.pl

< 235728" >

Ĺšródło VERCO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy