Wiadomości Branżowe

Ekskluzywne czarne, liściaste herbaty od Sante – gdzie powszedniość spotyka nowość

Yunnan Golden Tips i Ceylon Fruit Essence, bo tak będą nazywać się nowe herbaty SANTE zawierają w sobie wszystko to, co w chińskiej i cejlońskiej herbacie najlepsze. Najwyższa jakość czarnej liściastej herbaty premium, wyjątkowe doznania smakowe i zapachowe… w przystępnej cenie detalicznej – 8,49 zł za opakowanie!Pojawienie się dwóch czarnych herbat liściastych w

Teaser

Yunnan Golden Tips i Ceylon Fruit Essence, bo tak będą nazywać się nowe herbaty SANTE zawierają w sobie wszystko to, co w chińskiej i cejlońskiej herbacie najlepsze. Najwyższa jakość czarnej liściastej herbaty premium, wyjątkowe doznania smakowe i zapachowe… w przystępnej cenie detalicznej – 8,49 zł za opakowanie!

Pojawienie się dwóch czarnych herbat liściastych w ofercie produktowej SANTE związana jest z właściwościami jakie drzemią w tym gatunku popularnych na całym świecie naparów. Czarne herbaty wyróżniają się właściwościami zdrowotnymi, pobudzającymi oraz odchudzającymi.  

Trzy górne listki z wysokogórskich plantacji

Unikalne miejsca z których pochodzą krzewy herbaciane oraz detaliczna selekcja najlepszych listków krzewów herbacianych są świadectwem unikalności herbat SANTE. To właśnie wybrane za aprobatą doświadczonych kiperów liście tworzą Yunnan Golden Tips, a dodatki orzeĹşwiających owoców współtworzą herbatę Ceylon Fruit Essence.

Każdy pojedynczy listek, składający się na czarne herbaty SANTE został ręcznie zebrany i zapakowany. To właśnie trzy listki odpowiadają za najbardziej intensywny aromat i najdelikatniejszy smak czarnej herbaty SANTE. Taka selekcja jest spowodowana nie tylko troską o zapewnienie subtelnego, wyrazistego smaku, ale również jest podyktowana dbałością o najwyższą jakość produktu.

Yunnan Golden Tips

Yunnan Golden Tips pochodzi z regionu Nannuo Tea Mountain ulokowanego w chińskiej prowincji Yunnan. Unikalność herbaty pochodzącej z tego miejsca potwierdza wyjątkowy subtropikalny klimat i bogata w minerały gleba, na której dojrzewają herbaciane krzewy. Aby przenieść wszystkie właściwości herbaty z tego regionu, Yunnan Golden Tips nie zawiera dodatków w postaci owoców czy kwiatów.

To czysty smak i aromat herbaty z naturalną słodyczą, która dostępna będzie w 80 g opakowaniach w stosunkowo niskiej cenie.

Cena detaliczna Yunnan Golden Tips – 8,49 zł

 

Ceylon Fruit Essence

Ceylon Fruit Essence to herbata, której liście zostały zebrane w regionie Nuvara Eliya położonego na Sri Lance. Cejlończycy to także specjaliści w dziedzinie herbat czarnych, pochodzących z krzewów dojrzewających na czerwonych glebach w wysokogórskich dolinach.

READ  Przepisy.pl w nowej odsłonie

Herbata Ceylon Fruit Essence wzbogacona została orzeĹşwiającym smakiem i zapachem owoców: jagód goji , truskawek i pigwy. Dodatek owoców oraz płatków kwiatowe nagietka i bławatka podkreśla i uwypukla smak, wzmacniając niezwykły aromat cejlońskiej czarnej herbaty. Herbaty, która co warto podkreślić dostępna jest również w stosunkowo niskiej cenie za 100 g.

Cena detaliczna Golden Fruit Essence – 8,49 zł

Kolejny krok firmy SANTE na rynku herbat rozszerza ofertę produktową o produkt najwyższej jakości. Oferty, którą tworzą już nie tylko w produkty śniadaniowe: płatki , Granole, Crunchy czy Musli oraz ciasteczka owsiane, batoniki zbożowe, Skarby Ziemi czy otręby, ale również herbaty. Rozszerzanie oferty m.in. poprzez herbaty funkcjonalne, owocowe i zielone liściaste to ukłon w stronę konsumentów, którzy przywiązując się do marki SANTE wciąż oczekują nowości pod postacią produktów i zaskakujących smaków. Tym razem przygotowaliśmy dwie czarne herbaty liściaste – najpopularniejszy rodzaj herbaty w wyjątkowych wersjach, które dostępne będą w sklepach od 10 września 2013 roku.    

***

Sante znaczy zdrowie – od początku swojego istnienia działamy zgodnie z tą filozofią. Firma Sante A. Kowalski sp. j. jest ekspertem w produkcji żywności funkcjonalnej czyli żywności korzystnej dla zdrowia oraz liderem na rynku musli, produktów sojowych i cukru trzcinowego. W portfolio firmy znajduje się około 100 pozycji produktowych wspierających zdrowy tryb życia i odżywiania. Utrzymujemy dynamiczny i stały wzrost obrotów, a nasze produkty cieszą się uznaniem konsumentów w kraju i za granicą – w Wielkiej Brytanii, na Litwie, w Estonii, Szwecji, Austrii, Islandii, ale też na Bliskim Wschodzie. Pozycję firmy i marki Sante potwierdzają też liczne nagrody i wyróżnienia, takie jak tytuł “Gazeli Biznesu” przyznawany w rankingu dziennika “Puls Biznesu”, wyróżnienie w plebiscycie “Złoty Paragon”, “HIT HANDLU” i “Laur Konsumenta”.

 

***

Dodatkowych informacji udziela:

READ  MAGGI wygodniej

Michał Zegar

Public Relations

Sante A. Kowalski Sp. j.

e-mail: [email protected]

Ĺšródło Sante. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy