Grilowe DUO Smaki

Ten sezon grillowy może być inny. Nowe produkty KAMIS przełamują monotonię grillowych dodatków i sosów. DUO Smaki KAMIS to linia trzech miksów łączących smak musztardy z unikalnymi dodatkami: ketchupem, smakiem piwa, prażoną cebulką. To pierwsze tego typu produkty na rynku. Są one zarazem odpowiedzią na istniejące tendencje grillowe – połączenie ketchupu z musztardą to bardzo popularny dodatek do potraw grillowych – jak również jest to oferta nowych i nowatorskich smaków sosów, które nadadzą potrawom grillowym wyjątkowy, podwójny smak, duo smak – połączenie musztardy ze smakiem piwa oraz połączenie musztardy z prażoną cebulką – dla wszystkich, którzy poszukują nowych smaków i innowacyjnych produktów. Produkty zostały przygotowane specjalnie na sezon grillowy.

DUO Musztarda z ketchupem KAMIS

Ten produkt zapowiada rychłe zakończenie odwiecznego sporu: musztarda kontra ketchup. Nie musimy już wybierać, który dodatek jest lepszy, bo teraz mamy dwa w jednym produkcie. DUO Musztarda z ketchupem KAMIS to bardzo apetyczne połączenie łagodnej musztardy z ceglastoczerwonym, łagodnym ketchupem o wyraźnie wyczuwalnym, pomidorowym smaku. Całość ma gładką konsystencję i jasnoczerwony, apetyczny kolor. Smak tego miksu jest słodki z wyraźną, pomidorową nutą. Musztarda nadaje całości wyrazistości i charakteru. Duo Musztarda z ketchupem KAMIS to doskonały dodatek do hot dogów, zapiekanek, serów, grillowanych warzyw i mięs.

Duo Musztarda z ketchupem KAMIS, 280 g, cena na półce: 3,95 zł

DUO Musztarda o smaku piwa KAMIS

To produkt, który łączy w sobie tradycyjny smak musztardy z bardzo grillowym smakiem piwa. Stanowi unikalne, jedyne takie połączenie tych smaków. To prawdziwy rarytas dla miłośników piwa, jak również dla wszystkich, którzy lubią próbować nowe smaki. DUO Musztarda o smaku piwa KAMIS zawiera w swoim składzie słód karmelowy, który nadaje jej charakterystyczny, naturalny smak piwa. Całość miksu ma słodki posmak karmelu przełamany ostrzejszym smakiem musztardy. Jest doskonałym dodatkiem do grillowanej karkówki, żeberek, kiełbaski i do wszelkich grillowanych potraw. Ma kremową konsystencję i brązowy kolor.

DUO Musztarda o smaku piwa KAMIS, 280 g. cena na półce: 3,95 zł

DUO Musztarda z prażoną cebulką

Chrupiąca prażona cebulka to jeden z najpopularniejszych dodatków, ma bardzo szerokie zastosowanie, jest spożywany bezpośrednio, dodawany do zup, pieczywa, kanapek i hot-dogów, ziemniaków, grillowanych mięs i ryb oraz wielu innych potraw, nadając im niepowtarzalny smak i aromat. DUO Musztarda z prażoną cebulką KAMIS może stać się hitem niejednej imprezy grillowej. Połączenie kremowej musztardy z prażoną cebulką ma bardzo ciekawy smak, który świetnie komponuję się z grillowanymi mięsami, rybami, warzywami, hot-dogami, zapiekankami. Nadaje im charakter i smak. Ma wyrazisty, słodko-pikantny smak, gładką konsystencję i jasną barwę.

DUO Musztarda z prażoną cebulką KAMIS, 280 g. cena na półce: 3,95 zł

hastagi na stronie:

#przepis na pieczeń rzymską adama gesslera #adam gessler pieczeń rzymska

Related posts

Top