Samo zdrowie Wiadomości Branżowe

HP partnerem technologicznym gali Wine & Food Noble Night

Najlepsze restauracje, najwykwintniejsze dania, najsłynniejsze wina i najwięksi mistrzowie kulinarni - a wszystko to na jedynym w Polsce festiwalu wyrafinowanej kuchni i wina Wine & Food Noble Night. To już piąta odsłona tego prestiżowego

Najlepsze restauracje, najwykwintniejsze dania, najsłynniejsze wina i najwięksi mistrzowie kulinarni – a wszystko to na jedynym w Polsce festiwalu wyrafinowanej kuchni i wina Wine & Food Noble Night. To już piąta odsłona tego prestiżowego wydarzenia organizowanego przez Noble Bank i Noble Concierge. W tym roku, partnerem została firma Hewlett- Packard, światowy lider w branży technologicznej.

Wine & Food Noble Night to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie tego typu w Polsce. We wrześniu ubiegłego roku w gali uczestniczyło jedenaście najciekawszych restauracji z całej Polski oraz niemal tysięczne grono gości, którzy mogli ocenić potrawy. Noble Night to bowiem nie tylko elegancka kolacja pełna atrakcji, ale również konkurs kulinarny, w którym wygrywają: najsmaczniejsza przystawka, najlepsze danie główne i deser.

Głównym partnerem tegorocznej edycji gali jest firma HP, która od zawsze wspiera i tworzy nowe rozwiązania technologiczne, mające znaczący wpływ na życie ludzi, biznes i społeczeństwo. Jako największe na świecie przedsiębiorstwo z branży zaawansowanych technologii, HP dostarcza szerokie portfolio produktów, obejmujące drukarki, komputery osobiste, oprogramowanie, usługi i infrastrukturę informatyczną.

Pozycję światowego lidera innowacji HP zawdzięcza swoim przełomowym rozwiązaniom. Na gali uczestnicy osobiście zapoznać będą mogli zapoznać się z szerokim portfolio marki. Już na wstępie goście poczują powiew technologicznych innowacji – cała recepcja zaopatrzona będzie w dotykowe komputery typu all-in-one, które w całości mieszczą się w monitorze a do działania potrzebują jedynie kabla zasilającego. Do dyspozycji gości zostanie oddany chillout room, w którym HP zorganizuje “kafejkę internetową”. Każdy z uczestników wydarzenia będzie mógł skorzystać w wolnej chwili z Internetu oraz sprawdzić w bezpośrednim kontakcie najnowsze produkty biznesowe HP. Wśród nich znajdzie się rynkowy rekordzista w czasie pracy na baterii Ultrabook™ HP Folio13 czy też pierwsza na świecie zaawansowana stacja robocza typu all-in-one – HP Z1.

READ  Dlaczego DHA jest ważne dla kobiet?

HP jest także partnerem innego wydarzenia organizowanego przez Noble Concierge – Wine&Food Open Day. Ten największy, gromadzący wszystkich smakoszy kuchni piknik połączony z degustacją wina otwarty jest dla wszystkich chętnych. Rodzinnej, niedzielnej atmosferze także towarzyszyć będą produkty marki HP tym razem w nieco luĹşniejszej, konkursowej odsłonie.

 

O HP Z1

Nowy komputer HP Z1 to pierwsza na świecie zintegrowana stacja robocza wyposażona w wyświetlacz o przekątnej 27′, umożliwiająca w prosty sposób (podniesienie matrycy LED) dostęp do podzespołów w celu ich wyjęcia lub wymiany bez użycia jakichkolwiek narzędzi.

Dzięki zwiększonej wydajności, wyświetlaczowi LED o przekątnej 27”, potrafiącym wyświetlić ponad miliard kolorów, kreatywność użytkownika nie jest w żaden sposób ograniczana. Niesamowicie cicha praca pozwala uzyskać wysoką wydajność bez żadnych zakłóceń. Wbudowana internetowa kamera HD pozwala prowadzić spotkania twarzą w twarz i nagrywać filmy w wysokiej rozdzielczości. Technologia  SRS Premium Sound, pozwala uzyskać najwyższą jakość dĹşwięku.

Profesjonalna karta graficzna pozwala osiągnąć niesamowitą szybkość renderowania i wydajność oraz zyskać więcej czasu dla kreatywności. Zaawansowane oprogramowanie wymaga zaawansowanych narzędzi do jego obsługi. Innowacyjna stacja robocza HP Z1 sprosta każdemu wyzwaniu.

 

O HP Folio13

HP Folio13 uwalnia swoich użytkowników od konieczności ciągłego noszenia ze sobą zasilacza, a szeroka gama portów pozwala zapomnieć o nieporęcznych adapterach.  Dzięki Ultrabookowi HP Folio13 mobilni użytkownicy mogą teraz pracować wydajnie przez cały dzień w domu, firmie i podczas lunchu na mieście.

Model Folio13 ma zaledwie 18 mm grubości i jest wyposażony w wyjątkowo płaski wyświetlacz HD BrightView o przekątnej 33,8 cm (13,3″). Urządzenie waży jedynie 1,49 kg.

 

O Noble Concierge

O Noble Concierge: Spółka Noble Concierge oferuje usługi dla osób zamożnych, związane z organizacją ich czasu wolnego oraz rozwijaniem indywidualnych zainteresowań.
W ramach programu Concierge przez całą dobę do dyspozycji klientów są konsultanci pomagający w załatwieniu pełnego spektrum spraw – od rozwiązywania codziennych, zabierających czas problemów, po rzeczy pozornie niemożliwe. Noble Concierge proponuje również doradztwo w zakresie inwestycji na rynku sztuki (art banking), usługę travel manager, polegającą na kompleksowej opiece nad wyjazdami wakacyjnymi
i organizacji podróży “szytych na miarę”, oraz inne usługi lifestyle’owe. Zakres działalności Noble Concierge obejmuje również wydawnictwo gazety Private Banking, która w przystępny sposób traktuje o tematyce finansowej oraz wydawnictwo elektronicznego Magazynu L’Eclat. Noble Concierge Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1 lipca 2008 r. i jest częścią Getin Noble Bank S.A.

READ  TOSTY Z PASTĄ Z MAKRELI I CZERWONYM PIEPRZEM

 

Informacje o HP

HP tworzy nowe rozwiązania technologiczne, które mają znaczący wpływ na życie ludzi, biznes i społeczeństwo. Firma HP, należąca obecnie do największych na świecie firm technologicznych, oferuje produkty obejmujące urządzenia do druku, komputerowe systemy osobiste, oprogramowanie, usługi i infrastrukturę informatyczną, które umożliwiają klientom rozwiązywanie ich problemów. Więcej informacji na temat HP (NYSE: można znaleĹşć pod adresem http://www.hp.pl.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy