Samo zdrowie Wiadomości Branżowe

Kuchenka mikrofalowa z grillem i termoobiegiem

Mocna, duża i wyposażona w wiele funkcji kuchenka firmy Samsung doskonale sprawdzi się w domu i w biurze. Dzięki temu, że wyposażona jest w trzy Ĺşródła grzania - mikrofale, termoobieg i grill kwarcowy - pozwoli przygotować posiłek dużo

Mocna, duża i wyposażona w wiele funkcji kuchenka firmy Samsung doskonale sprawdzi się w domu i w biurze. Dzięki temu, że wyposażona jest w trzy Ĺşródła grzania – mikrofale, termoobieg i grill kwarcowy – pozwoli przygotować posiłek dużo szybciej niż inne modele.

W najnowszej kuchence mikrofalowej, oznaczonej symbolem CE107V-B, wykorzystano zarówno sprawdzone rozwiązania technologiczne, jak i zupełnie nowe.

Doskonale na jakość przygotowywanych potraw wpływa znana z wcześniejszych modeli technologia TDS, której celem jest równomierne podgrzewanie żywności. Dzięki dwóm dodatkowym Ĺşródłom ciepła, mikrofale emitowane aż z trzech Ĺşródeł, rozpraszane są wewnątrz całej kuchenki, co sprawia, że potrawa jest gotowana z każdej strony.

Automatyczne programy

Najnowsza kuchenka mikrofalowa firmy Samsung ma system Auto Reheat, czyli 4 programy szybkiego podgrzewania posiłków, z których warto korzystać, gdy chcemy szybko odgrzać gotową potrawę.

W kuchence można również gotować – służy do tego 5 specjalnych programów oznaczonych jako Auto Cook.

Z mrożonkami poradzimy sobie bez trudu dzięki systemowi Power Defrost, czyli 5 programom rozmrażania. Model CE107V-B wyposażony jest również w funkcję Rapid Defrost, która umożliwia szybkie rozmrażanie żywności, nie powodując jednocześnie rozmoczenia  produktów spożywczych. 

Ceramiczne wnętrze

Kuchenka mikrofalowa pokryta jest wewnątrz emalią ceramiczną, która jest znacznie bardziej trwała oraz odporna na zarysowania czy korozję, niż inne wnętrza mikrofalówek. Nawet po długim okresie użytkowania jej wnętrze nie odbarwia się. Ceramiczne wnętrze ma także właściwości antybakteryjne. Potwierdziły to testy przeprowadzone przez niezależny niemiecki Instytut Hohensteina. Ponieważ ściany komory są wyjątkowo gładkie, można szybko i łatwo usunąć z nich tłuszcz i inne zabrudzenia. Zastosowany materiał nie absorbuje wilgoci ani zapachów, dzięki czemu aromaty nie przenikają do kolejnych potraw. Producent daje 5 lat gwarancji na wnętrze.

Dodatkowe funkcje

Firma Samsung zadbała, żeby korzystanie z nowej kuchenki było jak najbardziej komfortowe, dlatego model ten ma różne funkcje. Wśród nich jest opcja wyłączenia sygnalizacji dĹşwiękowej, co w wielu okolicznościach może być bardzo przydatne.

READ  Pizza na słodko

Jeśli obawiamy się, co mogą ugotować w mikrofali nasze dzieci, na pewno chętnie skorzystamy z blokady kuchenki Child Lock.

Wygodny jest także przycisk “+30 sekund”, pozwalający bez ustawiania, jednym przyciskiem włączyć grzanie na dodatkowe 30 sekund.

Użytkowanie ułatwia też zegar wyraĹşnie wskazujący aktualną godzinę oraz zegar czasu pracy, który można nastawić maksymalnie na 99 minut.

Elegancki design

Kuchenka CE107V-B wykonana jest z czarnego matowego metalu i przyciemnianego szkła, przez co jest wyjątkowo estetyczna. Na pewno doda prestiżu naszemu wnętrzu.

Cechy produktu:

 • Pojemność 28 litrów
 • TRIO – trzy Ĺşródła grzania – termoobieg + grill kwarcowy + mikrofale
 • 900 W mocy mikrofali
 • 1250 W mocy grilla
 • 2050 W mocy termoobiegu
 • 6 poziomów mocy mikrofal, 1 poziom mikrofal, 6 poziomów  trybu kombinowanego
 • 4 programy podgrzewania Auto Rehead
 • 5 programów gotowania Auto Cook
 • 4 programy rozmrażania Power Defrost
 • Funkcja szybkiego rozmrażania – Rapid Defrost
 • 2 programy Cafeteria
 • Regulacja elektroniczna
 • Wnętrze z emalii ceramicznej

Sugerowana cena detaliczna wynosi 799 zł.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy