Samo zdrowie Wiadomości Branżowe

Maciej Ślesicki w jury filmowego konkursu”Radosne kino Algidy”

W jury konkursu „Radosne kino Algidy” zasiądzie m.in. Maciej Ślesicki, polski reżyser i scenarzysta, współzałożyciel i wykładowca Warszawskiej Szkoły Filmowej. Reżyser wręczy także nagrody zwycięzcom podczas gali

W jury konkursu „Radosne kino Algidy” zasiądzie m.in. Maciej Ślesicki, polski reżyser i scenarzysta, współzałożyciel i wykładowca Warszawskiej Szkoły Filmowej. Reżyser wręczy także nagrody zwycięzcom podczas gali finałowej zaplanowanej na 27 września w Warszawie.

Bardzo się cieszę, że mam okazję zaangażować się w ten wakacyjny, przyjemny konkurs – mówi Maciej Ślesicki – z ciekawością czekam, aż będę mógł ocenić nadesłane filmy i poszukać wśród nich perełek. Kto wie, może odkryjemy kolejny wielki talent?

Maciej Ślesicki jest twórcą takich filmów, jak “Trzy minuty. 21:37”, “Tato”, “Sara” i “Show” oraz serialu “13 Posterunek”. Ukończył Wydział Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego. Jest laureatem Złotej Kaczki za rok 1995 oraz nagrody na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za reżyserię filmu “Tato” (1995). To także producent wielokrotnie nagradzanego filmu “Rezerwat”.

Aby wziąć udział w konkursie „Radosne kino Algidy”, należy nakręcić krótki film na dowolny temat nawiązujący do radości i przyjemności oraz umieścić go w specjalnej aplikacji dostępnej na stronie http://www.radosnekinoalgidy.pl lub w serwisie społecznościowym Facebook http://www.facebook.com/AlgidaPolska. Zgłoszenia konkursowe będą przyjmowane do 10. września. Filmy można zgłaszać w trzech kategoriach nawiązujących do świata lodów Algida:

•        Podziel się radością – Algida Śmietankowa

•        Słodkie chwile we dwoje – Carte d’Or

•        Nieskończona przyjemność – Magnum

Nagrodami w konkursie są Apple IPad oraz kamery Sony Bloggie, a także projekcja filmu na uroczystej gali finałowej, która odbędzie się 27 września w Warszawie Patronami konkursu są: Filmweb.pl oraz Warszawska Szkoła Filmowa.

Dodatkowe informacje oraz szczegółowy regulamin konkursowy są dostępne na stronie: http://www.radosnekinoalgidy.pl

READ  Nokaut.pl prezentuje m.nokaut.pl - nową stronę mobilną

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy