Makaronowa patelnia dla wszystkich, których kochasz

Nowość produktowa marki WINIARY: Pomysł na… Makaronowa patelnia, to sposób na pyszne i pożywne danie z makaronem dla wszystkich, których kochasz. Jeśli chcesz sprawić przyjemność sobie i swoim bliskim, wystarczy sięgnąć po nowy produkt marki WINIARY, by przygotować pyszne danie dla całej rodziny. Pomysł na… Makaronowa patelnia pozwala przyrządzić aromatyczny makaron z dodatkiem świeżych warzyw i mięsa na jednej patelni.

Polacy lubią eksperymentować w kuchni – ponad połowa respondentów badania opinii publicznej Nowa Kuchnia Polska przeprowadzonego na zlecenie marki WINIARY odpowiedziała, że zawsze lub często wprowadza zmiany do przygotowywanych potraw. W odpowiedzi na potrzebę eksperymentowania oraz uwielbienie Polaków dla chińskiego makaronu marka WINIARY stworzyła Pomysł na… Makaronowa patelnia. W połączeniu ze świeżymi warzywami i mięsem stanowi on pełnowartościowy posiłek dla całej rodziny, którym można cieszyć się na co dzień i od święta.

W opakowaniu Pomysł na… Makaronowa patelnia konsumenci znajdą makaron oraz przyprawy dobrane indywidualnie do każdego z wariantów dania. W połączeniu z mięsem i świeżymi warzywami stanowią pełnowartościowy obiad. Co niezwykle istotne, przygotowanie makaronu z dodatkami trwa zaledwie 30 minut, a do zmywania pozostaje nam tylko jedna patelnia. W zależności od preferencji każdy, nawet najbardziej wymagający konsument, znajdzie coś dla siebie, ponieważ Pomysł na… Makaronowa patelnia jest dostępny w trzech wariantach smakowych. Dla miłośników orientalnych smaków idealny będzie kurczak curry z warzywami lub smażona wieprzowina z warzywami, zaś tradycjonaliści chętnie sięgną po warzywa i mięso mielone.

Na opakowaniach trzech nowości marki WINIARY, konsumenci znajdą przydatne wskazówki oraz listę zakupów potrzebnych do przyrządzenia smacznego makaronu. Dzięki temu, wraz z zakupionym produktem, otrzymują gotowy przepis na smaczne danie, które zawsze się udaje. To jednak nie wyczerpuje pomysłów na indywidualnie skomponowane danie. Wszystkie osoby, które lubią eksperymentować w kuchni, mogą dowolnie dobrać swoje ulubione składniki, np. ananasa, kolendrę, a nawet kiełki, które urozmaicą makaronowe danie.

Produkt nie zawiera glutaminianu sodu i konserwantów.

Sugerowana cena produktu na półce to 4,50 PLN.

***

WINIARY to marka, która od 70 lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, buliony, sosy, Pomysły na…, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele czy budynie – w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych WINIARY, które pozwalają w szybki i prosty sposób przyrządzić domowy posiłek. Na stronie www.winiary.pl każdy znajdzie przepisy oraz inspiracje kulinarne na każdy dzień.

Authors

Related posts

Top