Musssująco-strzelająca nowość – Oranżada Strzelająca Hellena

Warszawa, 17.03.2020 r.
Musssująco-strzelająca nowość – Oranżada Strzelająca Hellena

Marka Oranżada Hellena wprowadza wystrzałową nowość. Na rynku właśnie zadebiutowała Oranżada Strzelająca Hellena o oryginalnym landrynkowym smaku do spożycia bezpośrednio z saszetki.

Oranżada w proszku to smak dzieciństwa kilku pokoleń Polaków. Dorosłym przypomina radosne momenty słodkiej przyjemności i dziecięcej beztroski. Najmłodsi uwielbiają ją za landrynkowy smak i musujące bąbelki. Wszystkich jej sympatyków ucieszy najnowsza odsłona tego produktu, którą wprowadza na rynek marka Oranżada Hellena.
Nowa Oranżada Strzelająca Hellena stanowi bombowe połączenie oryginalnego smaku oranżady z cukrem strzelającym. To wystrzałowa propozycja, która gwarantuje landrynkową słodycz, charakterystyczny dźwięk i musujące bąbelki w jednym. Oranżada Strzelająca Hellena dedykowana jest najmłodszym fanom marki, jak i wszystkim tym, którzy lubią cieszyć się jak dzieci.
Oranżada Strzelająca Hellena jest przewidziana do spożycia bezpośrednio z saszetki. Produkt jest dostępny w trzech wariantach kolorystycznych do wyboru. Wygodne, pojedyncze opakowania otrzymały design spójny dla produktów oferowanych pod brandem Oranżada Hellena.
W ofercie marki Oranżada Hellena znajduje się jeszcze jeden kultowy produkt w torebce – Oranżada Musująca Hellena w żółtej i czerwonej odsłonie. W każdej saszetce kryje się musująca przyjemność i niepowtarzalny, landrynkowy smak. Oranżada Strzelająca Hellena i Oranżada Musująca Hellena to wielki powrót klimatów retro.
Oranżada Strzelająca Hellena jest już dostępna w sprzedaży.
Producent: Colian
Marka: Hellena
Produkt: Oranżada Strzelająca Hellena
Gramatura: 6 g
Cena rekomendowana: 0,90 zł

Top