Dodatki

NOWOŚÄ†: KETCHUP PIKANTNY BIO – EKOLOGICZNIE I ZE SMAKIEM

Wrocław, 20.12.2012 INFORMACJA PRASOWA MARKA : PRIMAECO ASORTYMENT: KETCHUP PIKANTNY BIO NOWOŚÄ†: KETCHUP PIKANTNY BIO – EKOLOGICZNIE I ZE SMAKIEM Wszystkim koneserom zdecydowanych aromatów, którzy

Wrocław, 20.12.2012

INFORMACJA PRASOWA

MARKA : PRIMAECO
ASORTYMENT: KETCHUP PIKANTNY BIO

NOWOŚÄ†: KETCHUP PIKANTNY BIO – EKOLOGICZNIE I ZE SMAKIEM

Wszystkim koneserom zdecydowanych aromatów, którzy cenią jednocześnie nie tylko zdrowe potrawy, ale także ekologiczne dodatki, marka PRIMAECO proponuje KETCHUP PIKANTNY BIO. Jest on przygotowany z najlepszej klasy pomidorów, hodowanych w naturalnych warunkach, bez użycia sztucznych nawozów, oprysków czy też środków przyspieszających wzrost. Dodatkowo Certyfikaty EKO 2012/2013 dają pewność, że warzywa, składające się na KETCHUP PIKANTNY BIO nie zostały poddawane modyfikacjom genetycznym, lecz są bogate w cenne składniki mineralne, witaminy i łatwo przyswajalne węglowodany.

Rolnictwo ekologiczne pozwala zachować nie tylko istotne składniki odżywcze, ale także pełny, naturalny smak prawdziwych pomidorów, doprawionych ostrą papryczką, nadającą ketchupowi pikantny, wyrazisty smak. Warto nadmienić, że w Ketchupie BIO zwykły ocet zastąpiony został w połowie octem jabłkowym, który przyczynia się do oczyszczania organizmu oraz posiada właściwości przyspieszające metabolizm.

KETCHUP PIKANTNY BIO to doskonale skomponowana mieszanka najlepszych warzyw, ziół i przypraw, która dopełni smak nie tylko przekąsek, takich jak frytki, kanapki czy zapiekanki, ale okaże się niezastąpiony także podczas rodzinnych posiłków np. w stylu włoskim. Żadna pizza nie obejdzie się bez jego aksamitnej konsystencji i zdecydowanego, ognistego smaku.

320 – gramowy słoiczek wydajnego ketchupu PRIMAVIKI zmieni w przepyszną potrawę każde danie.

Informacja dla alergików – ketchup zawiera gorczycę; może zawierać śladowe ilości selera.

www.primavika.pl

* Firma Primavika zajmuje się produkcją zdrowej żywności od 1998 r. Swoje przetwory przygotowuje tylko i wyłącznie ze składników pochodzących ze sprawdzonych Ĺşródeł, niemodyfikowanych genetycznie, bez konserwantów, sztucznych barwników i aromatów. Misją firmy jest promocja zdrowego stylu odżywiania i wytwarzanie produktów dla wegetarian i wegan. W 2004 roku Primavika uruchomiła także linię ekologicznych produktów z certyfikatem bioeksperta z kontrolowanych upraw ekologicznych. Produkowane są one wyłącznie z naturalnych surowców pochodzących z gospodarstw ekologicznych, które dostarczają żywność wyprodukowaną w sposób naturalny, bez użycia nawozów sztucznych i chemicznych środków ochrony roślin.

READ  Samsung zaprezentował nową pralkę podczas targów w Las Vegas


Producent: Primaeco

Opakowanie: 320g

Cena: ok. 7,50 zł

Kontakt ze strony Agencji PR Solution :

Kamila Nowakowska – Senior PR manager

PR Solution Ul. Supińskiego 1, 52 – 317 Wrocław

tel.: + 48 71 794 44 08 + 48 71 336 25 54

e-mail: [email protected]

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy