Samo zdrowie Wiadomości Branżowe

Nowość: piwo Łomża Export Niepasteryzowane w puszce

19 marca Browary Regionalne ŁOMŻA rozszerzyły gamę opakowań piwa Łomża Export Niepasteryzowane o puszkę o pojemności 0,5l. Wprowadzenie do oferty nowego, wygodnego opakowania jednostkowego ma poszerzyć grono konsumentów tego produktu i

19 marca Browary Regionalne ŁOMŻA rozszerzyły gamę opakowań piwa Łomża Export Niepasteryzowane o puszkę o pojemności 0,5l. Wprowadzenie do oferty nowego, wygodnego opakowania jednostkowego ma poszerzyć grono konsumentów tego produktu i przyczynić się do dalszego wzrostu jego sprzedaży.

Łomża Export Niepasteryzowane w kwietniu 2011 roku uzupełniło linię piw niepasteryzowanych z Browaru w Łomży. W 2010 roku macierzysty rynek marki, czyli region północno-wschodniej Polski zawojowało piwo Łomża Export Wyborowe, a w dużych aglomeracjach, zwłaszcza w Warszawie, popularność zyskało Łomża Niepasteryzowane, sprzedawane w charakterystycznej butelce typu “bączek”.

Łomża Export Niepasteryzowane to piwo jasne, niepasteryzowane, o zawartości alkoholu 5,7%. Charakteryzują je świeżość i naturalność właściwe dla piw niepasteryzowanych oraz dbałość o najwyższą jakość i walory smakowe piwa warzonego w regionalnym browarze.

Nazwa produktu: Łomża Export Niepasteryzowane
Pojemność: puszka 0,5L
Opakowanie zbiorcze: 24 szt.
Zawartość alkoholu: 5,7%
Termin przydatności: 4 miesiące

 

READ  Grillowe premiery

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy