Produkty

Oliwa z oliwek Extra Vergine z czosnkiem i papryczką chili

Wrocław,14.12.2012 INFORMACJA PRASOWA MARKA : OLITALIA ASORTYMENT: OLIWY Z OLIWEK EXTRA VERGINE Z CZOSNKIEM I PAPRYCZKĄ CHILI AROMATYZOWANA OLIWA Z OLIWEK EXTRA VERGINE – CZOSNEK

Wrocław,14.12.2012

INFORMACJA PRASOWA

MARKA : OLITALIA
ASORTYMENT: OLIWY Z OLIWEK EXTRA VERGINE Z CZOSNKIEM I PAPRYCZKĄ CHILI

AROMATYZOWANA OLIWA Z OLIWEK EXTRA VERGINE – CZOSNEK I PAPRYKA CHILLI

Aromatyczne oliwy z oliwek rewelacyjne wydobywają potencjał smakowy przygotowywanych potraw. Żaden tłuszcz roślinny nie osiąga tak harmonijnego aromatu, zachowując przy tym wszelkie najlepsze właściwości składników, z których powstaje.

Oliwa z oliwek Extra Vergine z czosnkiem i papryczką chili marki Olitalia łączy w sobie najwyższą jakość oliwy z intensywnymi, wyrazistymi przyprawami. Jej kulinarne zastosowanie może zostać ograniczone jedynie przez wyobraĹşnię gotującego. Najzwyklejsza surówka przygotowana w biegu między pracą, przedszkolem a wieczornym czytaniem bajek na dobranoc, skropiona kilkoma kroplami aromatyzowanej oliwy z oliwek, nabiera szlachetnej głębi i zachwyca bogactwem doznań zmysłowych. Bez niej trudno wyobrazić sobie prawdziwe risotto, makaron czy pizzę. Może stać się dodatkiem do pieczywa, gotowanych warzyw, sosów czy dań z owoców morza. Świetnie współgra również z pieczonymi mięsami, letnią sałatką z mozzarelli, wszelkiego rodzaju tartami oraz z wieloma innymi przysmakami, w szczególności pochodzącymi z kuchni włoskiej.

Aromatyzowana oliwa z oliwek Extra Vergine Czosnek i Chili butelkowana jest w ciemnozielone, grube szkło, które chroni ją przed niepożądanym światłem słonecznym i pozwala zachować na długo zawarte w niej cenne witaminy i przeciwutleniacze.

www.index-food.pl, www.olitalia.pl

Marka: Olitalia

Pojemność: 250 ml

Cena: ok. 18 zł

Dystrybutor: Index Food

READ  Bbomba witaminowa dla smakoszy

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy