Samo zdrowie Wiadomości Branżowe

Przejmij inicjatywę. Nowy zapach TIGER Energy: dla mężczyzn, którzy wiedzą, czego chcą od życia

Nowa woda toaletowa i antyperspirant TIGER Energy od Dariusza "Tigera" Michalczewskiego pomogą Ci zbudować wizerunek mężczyzny, którym zawsze chciałeś być. Ten zapach to jasny komunikat: wiem, czego chcę i wiem jak to osiągnąć!Boks to

Nowa woda toaletowa i antyperspirant TIGER Energy od Dariusza “Tigera” Michalczewskiego pomogą Ci zbudować wizerunek mężczyzny, którym zawsze chciałeś być. Ten zapach to jasny komunikat: wiem, czego chcę i wiem jak to osiągnąć!

Boks to szkoła życia. Wie o tym doskonale pięściarski czempion Dariusz “Tiger” Michalczewski, który w ringu nauczył się, że zwycięża tylko ten, kto potrafi wziąć sprawy w swoje ręce. Między linami jesteś sam i tylko od Twoich decyzji zależy, czy padniesz na deski, przetrwasz do końcowego gongu, czy też brawurowo znokautujesz rywala. Chwila zawahania i możesz przegrać wszystko. Podobnie jest w życiu. Jeśli mężczyzna chce odnieść sukces musi myśleć szybko, być zdecydowanym i podejmować skuteczne działania.

Jednak umiejętności, wiedza, doświadczenie i sprawność to nie wszystko. Równie ważne jest wrażenie, które się wywołuje.

  – W ringu zawsze starałem się wyglądać spokojnie, pewnie i zdecydowanie, wzbudzać respekt w przeciwniku i podziw publiczności. W biznesie i życiu towarzyskim wizerunek jest jeszcze ważniejszy. Tutaj odpowiednia mina nie wystarczy. Tworząc wraz z ekspertami z firmy BioDermic zapach TIGER Energy, pragnę dać ambitnym mężczyznom narzędzie, dzięki któremu zbudują wizerunek odważnego, kreatywnego i przygotowanego na sukces faceta, który nie czeka na przypadek, ale zawsze bierze sprawy w swoje ręce – mówi Dariusz “Tiger” Michalczewski.

TIGER Energy to zapach pełen życia, świeży i motywujący do działania. Wodę toaletową warto uzupełnić antyrperspirantem z tej samej linii zapachowej, który gwarantuje pełną kontrolę nawet w najbardziej wymagających okolicznościach.

Nowe kosmetyki marki TIGER dostępne są w znanych sieciach drogeryjnych oraz stoiskach kosmetycznych w największych supermarketach na teranie całego kraju, a także w sprzedaży online na stronie www.biodermic.istore.pl. Od grudnia 2012 roku wody toaletowe i antyperspiranty TIGER można nabyć w Drogeriach NATURA oraz w drogeriach sieci Hebe.

ObudĹş w sobie drapieżnika, wybierz zapach TIGER Energy!

READ  Browar Amber zaprasza na jeden z najsmaczniejszych festiwali kulinarnych w Polsce patronowanych przez Slow Food

www.tigercosmetic.pl

Dariusz “Tiger” Michalczewski: jeden z najbardziej utytułowanych polskich bokserów w historii i zdolny biznesmen. Pomysłodawca i właściciel marki TIGER, pod szyldem której produkowana jest najlepiej rozpoznawalna w Polsce linia energy drinków TIGER Energy Drink oraz nowa linia energetyzujących kosmetyków TIGER Cosmetics.

TIGER Cosmetics: nowe wcielenie marki TIGER. Energetyzująca linia damskich i męskich wód toaletowych wraz z dezodorantami, charakteryzująca się wyszukanymi kompozycjami zapachowymi i niepowtarzalnym designem.

BioDermic Polska: dysponent marki TIGER w sektorze kosmetycznym i producent nowej linii kosmetyków TIGER Cosmetics. BioDermic to ambitny i nowoczesny producent kosmetyków wysokiej jakości, które powstają przy użyciu najlepszych komponentów, w tym składników roślinnych i wyciągów organicznych. Formuła oparta jest na najnowszych osiągnięciach laboratoryjnych. Zawiera skondensowaną zawartość składników czynnych, gwarantujących najwyższąÂ  skuteczność preparatów BioDermic.

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy