Samo zdrowie Wiadomości Branżowe

Sałatki na wiosnę w Domino’s Pizza

Wiosna to dobry czas, aby o siebie zadbać. Wiosenne zmiany w diecie pomogą odzyskać dobrą formę i samopoczucie, a także zrzucić zbędne kilogramy. Dla wszystkich dbających o zdrowie i linię, Domino’s Pizza wprowadziła do swojego menu

Wiosna to dobry czas, aby o siebie zadbać. Wiosenne zmiany w diecie pomogą odzyskać dobrą formę i samopoczucie, a także zrzucić zbędne kilogramy. Dla wszystkich dbających o zdrowie i linię, Domino’s Pizza wprowadziła do swojego menu nowe, pyszne i zdrowe sałatki.

Surowe warzywa to niezastąpiona skarbnica witamin i minerałów. Są niskokaloryczne, zatem bez obaw mogą po nie sięgać osoby dbające o linię i będące na diecie. Warzywa zawierają również dużo błonnika, który skutecznie oczyszcza układ trawienny, aktywizuje jego pracę i wchłania szkodliwe związki, które potem usuwa z organizmu. Wykorzystując te liczne zalety warzyw, Domino’s Pizza proponuje na wiosnę dwie lekkie i niskokaloryczne sałatki: Primavera i Fiesta.

Kusząca kolorami Primavera to mix świeżych sałat z dodatkiem młodych kiełków rzodkiewki, aromatycznej rukoli, soczystej czerwonej i żółtej papryki oraz pomidorków koktajlowych, doprawiony sosem balsamicznym. 

Fiesta to sałatka na większy apetyt – delikatna pieczona pierś z kurczaka, świeża sałata escarole i radicchio, rukola oraz pomidorki koktajlowe posypane chrupiącymi grzankami i doprawione aromatycznym sosem Cezar.

Dla Domino’s Pizza wysoka jakoś składników to podstawa. Dlatego też zarówno pizza, jak i będące nowością w menu sałatki, przygotowywane są z wyselekcjonowanych i pełnowartościowych warzyw, pochodzących od sprawdzonych dostawców.

„Cały czas pracujemy nad urozmaicaniem naszej oferty. Zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszego menu dietetyczne sałatki, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy potrzebują zwiększonej porcji witamin, czy też dietetycznego posiłku. Mamy nadzieję, że nasze sałatki przypadną do gustu zwłaszcza tym, którzy wiosną szukają posiłków lekkich i zdrowych. ” – powiedziała Eliza Fabijańczyk, szef działu marketingu w Domino’s Pizza.

 

 

READ  Czysta elegancja od Deante - drzwi natryskowe Moon z powłoką Active Cover

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy