Samo zdrowie Wiadomości Branżowe

Sałatkowe duety OLE! i Knorr

Marki OLE! i Knorr przygotowały smaczną promocję, która rusza na początku maja i jest drugą edycją zeszłorocznej, zakończonej sukcesem akcji promocyjnej. Po raz kolejny w rolach głównych warzywne przysmaki  OLE! i sosy sałatkowe Knorr. Na półkach sklepowych na smakoszy wiosennych sałatek czekają promocyjne opakowania słoiczków OLE!, do których

Teaser

Marki OLE! i Knorr przygotowały smaczną promocję, która rusza na początku maja i jest drugą edycją zeszłorocznej, zakończonej sukcesem akcji promocyjnej. Po raz kolejny w rolach głównych warzywne przysmaki  OLE! i sosy sałatkowe Knorr. 

Na półkach sklepowych na smakoszy wiosennych sałatek czekają promocyjne opakowania słoiczków OLE!, do których dołączone są gratisowe saszetki z sosami sałatkowymi Knorr. Najwyższej jakości warzywa w przekąskach OLE! oraz kompozycje dojrzewających w słońcu ziół i warzyw stworzone przez szefów kuchni Knorr to połączenie idealne, dzięki któremu w łatwy sposób przygotujemy smaczne sałatki.

OLE! i Knorr inspirują konsumentów do tworzenia wyjątkowych kompozycji sałatkowych. Pełne słodyczy Suszone pomidory w oleju z ziołami OLE! z aromatycznym sosem sałatkowym włoskim Knorr sprawią, że poczujemy się jak pod słońcem Toskanii. Pozostając  w kuchni śródziemnomorskiej OLE! i Knorr proponują kolejne niebanalne połączenie Oliwek  drylowanych  zielonych  całych OLE!  z wyraĹşnym w smaku sosem sałatkowym greckim Knorr, którego recepturę opracował pochodzący z Grecji szef kuchni Knorr. Polscy konsumenci bardzo często sięgają także po czosnek, dodając go do większości potraw, ponieważ doskonale podkreśla smak różnych składników, np. grzybów. Dlatego ostatni z trzech duetów OLE! i Knorr to Pieczarkowy Hit: Pieczarki marynowane z marchewką i cebulą OLE! z sosem sałatkowym czosnkowym Knorr.

SprzedażÂ  produktów OLE! z sosami sałatkowymi Knorr GRATIS rozpocznie się w maju, wraz z początkiem sezonu grillowego. Na półki sklepowe w całej Polsce trafi 100 tys. promocyjnych opakowań,  na których znajdą się również inspirujące przepisy na oryginalne sałatki z wykorzystaniem obu produktów.

Akcję promować będą gazetki sklepowe oraz kampania bannerowa na www.wole-ole.pl oraz www.przepisy.pl.

 

< 240419" >

Ĺšródło Knorr. Dostarczył netPR.pl
READ  Marka Grashka wprowadza na rynek nowy produkt - Eye and Lip Primer

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy