Samo zdrowie Wiadomości Branżowe

Spróbuj nowej owsianki NESVITA i weĹş udział w loterii!

Należąca do Nestlé marka NESVITA przygotowała na nowy rok dwie niespodzianki dla konsumentów: nowy wariant owsianki NESVITA Naturalnie na śniadanie oraz loterię promocyjną pod hasłem „Postanowienia noworoczne”. Codziennie, od 11 stycznia do 01 marca 2013 r., do wygrania są nagrody pieniężne na spełnianie marzeń! Za koncepcję kreatywną loterii i jej organizację odpowiada

Teaser

Należąca do NestlĂŠ marka NESVITA przygotowała na nowy rok dwie niespodzianki dla konsumentów: nowy wariant owsianki NESVITA Naturalnie na śniadanie oraz loterię promocyjną pod hasłem “Postanowienia noworoczne”. Codziennie, od 11 stycznia do 01 marca 2013 r., do wygrania są nagrody pieniężne na spełnianie marzeń! Za koncepcję kreatywną loterii i jej organizację odpowiada agencja kreatywna TBWA Sp. z o.o.

Codziennie na miłośników pysznych owsianek NESVITA czeka nagroda w wysokości 500 zł, a co tydzień aż 5000 zł! Za taką gotówkę można spełnić wiele noworocznych życzeń! Zasady udziału w loterii są bardzo proste: wystarczy w okresie od  10.01.2013 do 28.02.2013 kupić jednorazowo minimum trzy dowolne owsianki: NESVITA płatki owsiane lub NESVITA Naturalnie na śniadanie, zachować dowód zakupu i przesłać jego numer bezpłatnie za pośrednictwem strony www.nesvita.pl. Warunki loterii określa Regulamin loterii, dostępny na stronie internetowej www.nesvita.pl.

Loteria wspiera wprowadzenie na rynek nowego wariantu – owsianki NESVITA Naturalnie na śniadanie w jednoporcjowych saszetkach. Produkt dostępny jest w odświeżonym opakowaniu nawiązującym stylistyką do wyłącznie naturalnych składników, które zawiera owsianka. Marka oferuje dwa pyszne smaki: wanilia i golden syrup. Owsiankę w jednoporcjowej saszetce można zabrać ze sobą wszędzie i zjeść np. na drugie śniadanie w pracy. Jest bardzo prosta w przygotowaniu – wystarczy wysypać zawartość opakowania do miseczki, zalać gorącym mlekiem i odczekać trzy minuty. Płatki owsiane NESVITA Naturalnie na śniadanie dostępne są również w kartoniku zawierającym 10 porcji owsianki o smakach: wanilia, golden syrup oraz jabłko i cynamon.

Za koncepcję kreatywną loterii, jej kompleksową obsługę, stronę internetową oraz materiały POS (plakaty, ulotki, podest z topperem, cenówka) odpowiada agencja kreatywna TBWA Sp. z o.o. Loteria wsparta jest również działaniami na portalu Facebook, za które odpowiedzialna jest agencja 121PR. Działania reklamowe będą prowadzone w prasie handlowej. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy MEC Sp. z o.o. Opakowanie owsianki NESVITA Naturalnie na śniadanie zaprojektowała agencja Czteryczwarte Grupa Sp. z o.o. Sp. k.

READ  Pieczenie chleba w domu

Sugerowana cena owsianki NESVITA Naturalnie na śniadanie w saszetce 35g to ok. 1,10 zł. Zastrzegamy, że firma NestlĂŠ Polska S.A., będąca producentem, nie ma wpływu na ceny stosowane przez przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie dalszej sprzedaży produktów. Informacji o cenach ww. produktu na półce sklepowej należy poszukiwać w punktach sprzedaży.

 

 

< 234380" >

Ĺšródło NestlĂŠ Polska S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy