Samo zdrowie Wiadomości Branżowe

Wrzuć coś na ząb!

Kolejny zabiegany dzień w pracy i nawet nie masz czasu, by zjeść obiad. Najwyżej zdążysz przegryĹşć kanapkę. Jednak teraz już nie musi być ona nudną suchą przekąską. Wystarczy w drodze do pracy wstąpić do sklepu po Gorący Kubek Knorr.

Kolejny zabiegany dzień w pracy i nawet nie masz czasu, by zjeść obiad. Najwyżej zdążysz przegryĹşć kanapkę. Jednak teraz już nie musi być ona nudną suchą przekąską. Wystarczy w drodze do pracy wstąpić do sklepu po Gorący Kubek Knorr. Kanapka z pomidorem? Dołóż Ogórkową z grzankami! Do bułki włożyłeś ser – najlepsza  będzie Pomidorowa z makaronem. Lubisz grzyby – wybierz borowikową, kurkową lub pieczarkową. Do wyboru aż 17 smaków! Sam skomponuj swoją gorącą przekąskę! 

SprawdĹş wszystkie smaki Gorącego Kubka Knorr na www.tegomitrzeba.pl i odwiedĹş profil na Facebooku www.facebook.pl/GoracyKubek

O marce Knorr

Knorr to marka produktów żywnościowych obecna na polskim rynku od 1933 roku. Jej celem jest dostarczenie polskim konsumentom doskonale smakujących produktów, na bazie których można przyrządzić szybko i prosto smaczne potrawy. Produkty marki Knorr tworzy i doskonali sztab 230 profesjonalnych kucharzy z całego świata, dla których gotowanie jest życiową pasją. Buliony, zupy, sosy, Fixy, przyprawy, sosy sałatkowe i Gorący Kubek marki Knorr to gwarancja jakości i kulinarnego sukcesu. 

READ  Mleczko pszczele

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy