Zdrowe jedzenie

Nadeszła wiosna, w raz z nią wiele nowych możliwości żywieniowych. Wiosna to czas rzodkiewki, sałaty, szczypiorku, i wszelkich innych nowalijek. Zatem, nie zastanawiaj się, tylko zmień Twoje nawyki żywieniowe i przejdź z tłustych potraw na takie, które będą świeże, pachnące i przede wszystkim, zdrowe.

Za pewno nie będziesz się czuł nasycony po zjedzeniu rzodkiewki tak, jak po zjedzeniu jajka czy parówki. Jednak postaraj się ułożyć taką dietę, która pozwoli Ci nie być głodnym, zapewni odpowiednie witaminy i sprawi, że będziesz się czuć lekko o zdrowo.

030980.JPG

Rzodkiewkę, możesz jeść z dodatkiem białego sera rozrobionego ze śmietaną. Może całość lekko posolić, a jeśli chcesz, dodać innych przypraw. Jeśli masz szczypiorek, opłucz go i pokrój drobniutko. Posyp nim biały ser na kromce chleba, albo wymieszaj szczypiorek wcześniej z białym serem, śmietaną i rzodkiewką.

Niektórzy uwielbiają jeść świeże pieczywo posmarowane masłem i posypane szczypiorkiem, oraz lekko posolone. Prawdziwie pysze jedzenie.
mks

hastagi na stronie:

#lekkie jedzenie #zdrowe dania #zdrowe jedzenie #lekkie jedzenie przepisy #zdrowe jedzenie przepisy #zdrowa jedzenie #zdrowe odżywianie jadłospis

Tags , , , ,

Related posts

Top