Produkty

Zwarty i soczysty kawałek znakomitej ryby

Wrocław, 08.07.2013 INFORMACJA PRASOWA MARKA : CALLIPO ASOTYMENT: Nowość!!! CALLIPO TUŃCZYK W SOSIE WŁASNYM Nowość! Włoski Tuńczyk Callipo w sosie własnym zamknięty w słoiku. Jakość,

Wrocław, 08.07.2013

INFORMACJA PRASOWA
MARKA : CALLIPO
ASOTYMENT: Nowość!!! CALLIPO TUŃCZYK W SOSIE WŁASNYM

Nowość! Włoski Tuńczyk Callipo w sosie własnym zamknięty w słoiku. Jakość, którą możesz zobaczyć przed otwarciem produktu!

Marka Callipo znana na całym świecie z najwyższej jakości tuńczyków jest w Polsce! Firma Index Food, dystrybuująca na polski rynek kulinarne specjały z całego świata, wprowadziła ją właśnie do swojego portfolio. Callipo oferuje gamę wyjątkowych produktów absolutnie najwyższej klasy i jakości. Są to zamknięte w puszkach i słoikach duże, jednolite kawałki dorodnych, różowych tuńczyków, o niepowtarzalnym smaku i walorach zdrowotnych. Co bardzo istotne, Callipo to jedna z nielicznych marek na rynku polskim , która umieszcza w opakowaniach całe, wycięte jednolicie z fileta kawałki ryby! W każdej puszce lub słoiku Callipo konsument znajdzie duży i jednolity zwarty krążek najwyśmienitszego tuńczyka 🙂

Jednym z sztandarowych produktów Callipo jest tuńczyk w sosie własnym. Jest to zwarty i soczysty kawałek znakomitej ryby, pozyskiwanej z najczystszych i regularnie kontrolowanych łowisk. Zawiera całe mnóstwo wartości odżywczych, wpływających pozytywnie na organizm człowieka, jak np. kwasy Omega-3, cenne tłuszcze nasycone oraz łatwo przyswajalne białko. Ponieważ Tuńczyk w sosie własnym Callipo pozyskiwany jest tylko z wysoko cenionego gatunku, jego smak jest intensywny, a konsystencja zwarta. Sprężyste, a jednocześnie mięciutkie mięso tuńczyka wprost rozpływa się w ustach, zachwycając smakiem, którego nie da się zapomnieć. Tuńczyk w sosie własnym Callipo będzie idealnym dodatkiem do niemalże każdego dania: świetnie sprawdzi się jako składnik zdrowych i sycących sałatek, można go także dodać do makaronu, tworząc tym samym prawdziwie włoskie danie.

GKT 160g NAT CA2_4210.jpg

Szklane opakowanie w formie wygodnego, zakręcanego słoiczka nie tylko przyciąga wzrok i pozwala na ocenę jakości, przed otwarciem produktu, ale także ułatwia przechowywanie, dzielenie na porcje, pozwala zachować rybie świeżość na dłużej i nie pozwala jej przesiąknąć “puszką”. Callipo to jedyny tuńczyk dostępny na polskim rynku w słoiku.

READ  Toblerone - najlepszy smak wprost ze Szwajcarii

www.indexfood.pl

Marka: Callipo , Pojemność: 160g , Cena: 13,99 zł, Dystrybutor: Index Food

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy