Firma Nespresso ogłasza konkurs fotograficzny w serwisach Facebook, Twitter i Instagram z okazji premiery kawy Crealto Limited EditionWarszawa, 6 września 2012 r. – Weekend na przepięknym Lazurowym Wybrzeżu i wyjątkowy
Ostatni miesiąc wakacji to dla wielu z nas przyjemnie długie popołudnia, leniwie spędzane na tak zwanej długiej kawie. Dla innych to intensywny sezon, w którym łyk mocnego espresso jest krótką chwilą na oddech, pr
Szczecin, 6 listopada 2020 8 listopada przypada Dzień Śniadania – dlaczego warto je jeść – szczególnie teraz? Aż 83 proc. Polaków zaczyna dzień od śniadania, a 75% na pierwszy posiłek w ciągu dnia wybier
Liderzy w sektorze opieki spotkali się w Norymberdze w dniach 12-14 kwietnia by zaprezentować swoje usługi i innowacyjne produkty na targach Altenplege 2011.Targi od wielu lat są miejscem spotkań producentów, kontrahentów i wsz
Informacja prasowaWarszawa, 13 kwietnia 2018Jak odżywiają się zawodnicy FC Barcelony? Przepisy układane przez dietetyków piłkarzy zdradza Beko w swojej nowej kampaniiZdrowe, praktyczne w przygotowaniu, pyszne – to trzy
Informacja prasowaPoznań, 07 maja 2018 r.Chcesz żyć bardziej ekologicznie, ale nie wiesz od czego zacząć? Boisz się, że segregowanie śmieci Cię przerośnie, a jazda do pracy rowerem w Twoim przypadku zupełnie nie wchodzi w
Żadna branża nie pozostaje obojętna na zmieniające się jak w kalejdoskopie trendy. Każdego roku można również śledzić pojawiające się nowinki ze świata kulinarnego, które tak wyglądem, jak i smakiem wprawiają w zachwyt
Warszawa, 19.09.2018 r.Oferta limitowana: Jeżyki kokosowe w białej czekoladzieGoplana wprowadza na rynek limitowaną edycję Jeżyków White Coconut. Kultowe ciastka słynące z wyjątkowej kompozycji składników, zostały wzbogac
Warszawa, 4 listopada 2019 r.Solidarność i Goplana polecają na świętaUnikalne puszki z pralinami, kolekcja karmelowych figurek, Śliwka Nałęczowska w „damskiej torebce” i⌠Złoty Kuferek pełen smakołyków &
Z reguły częściej sięgamy po pieczywo białe, a więc pszenne albo żytnie, zaś razowe traktujemy raczej jak zło konieczne i bynajmniej niechętnie takie jemy. A to błąd, bo nie dość, że jest ono tańsze, z czasem też smacz