Samo zdrowie Wiadomości Branżowe

Coffee Break. Aromatyczne dni lata

Ostatni miesiąc wakacji to dla wielu z nas przyjemnie długie popołudnia, leniwie spędzane na tak zwanej długiej kawie. Dla innych to intensywny sezon, w którym łyk mocnego espresso jest krótką chwilą na oddech, przerwą pomiędzy

Ostatni miesiąc wakacji to dla wielu z nas przyjemnie długie popołudnia, leniwie spędzane na tak zwanej długiej kawie. Dla innych to intensywny sezon, w którym łyk mocnego espresso jest krótką chwilą na oddech, przerwą pomiędzy bieżącymi obowiązkami. Coffee Break – pod tym hasłem upłynie promocyjny sierpień w sklepach DUKA, w których pojawi się mnóstwo nowości, od oryginalnych ekspresów do kawy NESPRESSO® De Longhi Maestria aż po nowe eleganckie akcesoria do kawy CAFE.

W ramach Coffee Break DUKA przygotowała 2 świetne oferty ważne od 25 lipca do 27 sierpnia. Karta upominkowa gratis. Wszyscy Klienci, którzy od 25 lipca do 27 sierpnia zdecydują się na zakup ekspresu do kawy na kapsułki otrzymają kartę upominkową DUKA o wartości 100 PLN.
3 w cenie 2. Przy zakupie dwóch kubków trzeci z nich miłośnicy skandynawskiego designu otrzymają gratis.

Podczas kampanii Coffee Break nastąpi premiera ekskluzywnej serii Cafe Premium. Kolekcja obejmuje wysokiej jakości termosy, kubki termiczne, dzbanki konferencyjne. Produkty zostały zaprojektowane z wysokiej jakości materiałów. Co więcej, dzięki pięknym opakowaniom będą bardzo eleganckim prezentem.

W nowościach pojawiły się także pojemniki na kawę, dodatki CAFE….. i wiele innych propozycji, m.in.: oryginalne kubki STOCKHOLM w nowych kolorach: szaro-błękitnym, zielonym i brązowym, łyżeczki do latte itp.

W wybranych sklepach DUKA Klienci mogą zasmakować pysznej kawy zaparzonej już na miejscu za symboliczne 3 PLN. W Arkadii, Wola Parku i Złotych Tarasach, oraz w szczecińskiej Kaskadzie i krakowskiej Galerii Kazimierz sklepy DUKA przygotowały kawiarenki DUKA Coffee, gdzie Klienci mogą samodzielnie zaparzyć sobie ulubioną americano lub latte.

Nowe kawy Caffe Vergnano w kapsułkach do ekspresów w systemie NESPRESSO® to propozycja dla smakoszy ceniących sobie łatwość przygotowania pysznej kawy w rozmaitych smakowych odsłonach. Arabica skomponowana z najlepszych ziaren o pełnym smaku i pięknym zapachu cedrowego drzewa, Cremoso – niezwykle aromatyczna o orzechowej cremie i posmaku orientalnych przypraw, Lungo Intenso – łagodna o bogatym i harmonijnym smaku oraz bezkofeinowa Dec.

READ  Najpiękniejsze chwile na zdjęciach i filmach

Bogatą ofertę ekspresów do kawy w DUKA uzupełniły dwa nowe NESPRESSO® De Longhi Maestria. Maestria to połączenie eleganckiego wyglądu z nowymi funkcjami, ekspresy posiadają dyszę do spieniania mleka oraz pokrętła regulujące ilość kawy. Maszyny są dostępne w selektywnej dystrybucji, DUKA jako pierwsza wprowadziła je do sprzedaży na początku lipca 2012.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy