Samo zdrowie Wiadomości Branżowe

EVELINE COSMETICS na ESKA Music Awards 2012

20 lipca w Kołobrzegu firma Eveline Cosmetics była jedynym sponsorem Gali Eska Music Awards 2012  - rozdania najbardziej prestiżowych nagród muzycznych przyznawanych przez słuchaczy Radia Eska.Eveline Cosmetics,  marka kosmetyczna znana i

20 lipca w Kołobrzegu firma Eveline Cosmetics była jedynym sponsorem Gali Eska Music Awards 2012  – rozdania najbardziej prestiżowych nagród muzycznych przyznawanych przez słuchaczy Radia Eska.

Eveline Cosmetics,  marka kosmetyczna znana i kojarzona przez Polki od niemal 30 lat, od kilku sezonów konsekwentnie buduje swoją pozycję na rynku angażując się w różne niestandardowe działania. Przykładem jest  kampania reklamowa, w którą została zaangażowana piosenkarka pani Dorota Rabczewska “Doda”. Tegoroczny udział w rozdaniu nagród ESKA Music Awards 2012 to kolejny przykład na nieszablonową promocję  tej polskiej marki kosmetycznej.

Na kilka minut przed rozpoczęciem ESKA Music Awards 2012, tuż po godzinie 21-szej, w kilkudziesięciotysięczny  tłum zostały rozrzucone żółte plażowe piłki Eveline Cosmetics.  Uczestnicy radośnie przerzucali je sobie nad głowami.  Podczas występów artystów hostessy rozdawały uczestnikom kosmetyczne upominki. W garderobach, gdzie  przygotowali się artyści do występów czekały na nich atrakcyjne niespodzianki z produktami Eveline Cosmetics. 

Eska Music Awards to nagrody muzyczne, które w tym roku zostały podzielone na osiem kategorii – najlepsza artystka, artysta, zespół, hit, wideo, album, debiut i wydarzenie internetowe. Wręczone zostały również nagrody specjalne m.in. ESKA Music Awards dla hitu lata. Impreza jest popularna wśród osób z różnych grup wiekowych, przeważająÂ  jednak ludzie młodzi.

Zdjęcia:

Jedną z gwiazd wieczoru ESKA Music Awards 2012 była Oceana, wokalistka wybrana przez UEFA wykonawczynią oficjalnej piosenki Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, odbywających się w 2012 roku w Polsce oraz na Ukrainie. 

READ  Mikołajkowo-świąteczna gra na Facebooku z Adamem Małyszem i TEEKANNE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy