Samo zdrowie Wiadomości Branżowe

Jasne, przestronne, inspirujące. Wnętrza pełne słońca

Nareszcie słońce rozświetla nasze domy i daje nam zastrzyk optymizmu po zimnej, deszczowej wiośnie. Chcąc zatrzymać słońce jak najdłużej, zapraszamy letnie kolory do naszych mieszkań. To jasne barwy nadają wnętrzom lekkości i słonecznego blasku. W kolekcji płytek ceramicznych Lily marki Domino znajdziemy aranżacyjny wdzięk i kwiatowe motywy pełni lata.Piaskowe

Nareszcie słońce rozświetla nasze domy i daje nam zastrzyk optymizmu po zimnej, deszczowej wiośnie. Chcąc zatrzymać słońce jak najdłużej, zapraszamy letnie kolory do naszych mieszkań. To jasne barwy nadają wnętrzom lekkości i słonecznego blasku. W kolekcji płytek ceramicznych Lily marki Domino znajdziemy aranżacyjny wdzięk i kwiatowe motywy pełni lata.

Piaskowe beże i zdecydowana czekolada

Brąz świadczy o silnym związku z otaczającą nas naturą. To kolor ziemi, drzew, a także równowagi. To dlatego czujemy się w jego otoczeniu tak komfortowo. Stonowane barwy wpływają na nas kojąco, wprowadzają do pomieszczenia spokój i harmonię. Kolekcja Lily to połączenie delikatnego kremu oraz intensywnej kawy. Klasycznie? Owszem, ale i elegancko. Tak dobrane zestawieni barw dopełnią dodatki w odcieniach antycznego złota czy miedzi.

Cała w kwiatach!

Dekory kwiatowe nie wychodzą z mody. Na czasie są zarówno delikatne, drobne wzory jak i mocne, graficzne akcenty. Ten uniwersalny motyw pasuje do każdego typu wnętrza: nowoczesnego o ekstrawaganckim rysie, ale i retro rodem z lat 40. Kolekcja Lily marki Domino to natura ujęta na dwa sposoby.

Dekor z ciekawym rysunkiem lilii urozmaicono drobnymi elementami lustra. Taka płytka stanowi wyrazistą ozdobę, mieni się i błyszczy pod wpływem światła. Może stanowić centralny punkt aranżacyjny pomieszczenia – niewielkie kwiaty przykuwają wzrok i potrafią wyeksponować wybrany przez nas element. Drugi dekor został wycięty z dwóch płytek ściennych o fakturze kamienia: kremowej i brązowej. Płytki o falistym wzorze, ułożone w jednym pasie kompozycyjnym, nadadzą wnętrzu porządku i rytmu.

Mała łazienka – duży kłopot

Aranżując niewielką łazienkę, należy przemyśleć wiele kwestii kompozycyjnych. – Warto postawić na jasne, ciepłe barwy, które optycznie powiększą przestrzeń i nie przytłoczą jej. Wybierzmy tylko te elementy wyposażenia, które są nam niezbędne. Im więcej rzeczy w pomieszczeniu, tym będzie mniejsze optycznie. Ta sama zasada dotyczy dekoracji: nie otaczajmy się niezliczoną ilością drobiazgów – niech ozdobą staną się płytki ścienne o kwiatowym motywie lub jeden, designerski mebel. W tym wypadku mniej znaczy więcej, a prostota i minimalizm nadadzą naszemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru – radzi Katarzyna Madalińska, architekt marki Domino.

READ  Dania gotowe Pudliszki - postaw na jakość

Nie możemy zatrzymać ciepłych miesięcy na cały rok. Jeśli chcemy otoczyć się letnim klimatem, stwórzmy w mieszkaniu przytulny nastrój, który dopełnią jasne kolory, kwiatowe ozdoby i harmonijne dodatki. W ten sposób do naszych domów zawita słońce. 

Ĺšródło TUBĄDZIN. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy