Samo zdrowie Wiadomości Branżowe

Kup Nudle Knorr i idĹş do kina

To może być naprawdę miły wieczór! Kup 4 paczki Nudli Knorr, zjedz ze znajomymi smaczny posiłek, a potem kino. Za 4 opakowania z Nudli otrzymasz bilet na film 2D za jedyne 10 PLN.Nudlożercy uwielbiają chodzić do kina! Dlatego teraz będą

To może być naprawdę miły wieczór! Kup 4 paczki Nudli Knorr, zjedz ze znajomymi smaczny posiłek, a potem kino. Za 4 opakowania z Nudli otrzymasz bilet na film 2D za jedyne 10 PLN.

Nudlożercy uwielbiają chodzić do kina! Dlatego teraz będą mogli spędzać jeszcze więcej jesiennych wieczór na filmowych seansach. Każdy, kto od 1 paĹşdziernika do 19 grudnia, w poniedziałek, wtorek lub środę, przyniesie do kasy kin Cinema City lub Helios 4 opakowania z Nudli Knorr, wymieni je na bilet na film 2D w specjalnej zniżkowej cenie 10 PLN.

Więcej informacji oraz regulamin promocji dostępny na www.knorrnudle.pl. Akcja trwa od 1 paĹşdziernika do 19 grudnia 2012 lub do wyczerpania biletów promocyjnych, w poniedziałki, wtorki i środy.

 

O marce Knorr

Knorr to marka produktów żywnościowych obecna na polskim rynku od 1933 roku. Jej celem jest dostarczenie polskim konsumentom doskonale smakujących produktów, na bazie których można przyrządzić szybko i prosto smaczne potrawy. Produkty marki Knorr tworzy i doskonali sztab 230 profesjonalnych kucharzy z całego świata, dla których gotowanie jest życiową pasją. Buliony, zupy, sosy, Fixy, przyprawy, sosy sałatkowe i Gorący Kubek marki Knorr to gwarancja jakości i kulinarnego sukcesu.

READ  Instytut Matki i Dziecka potwierdza: pralki Eco Bubble mogą łagodzić objawy alergii

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy