Samo zdrowie Wiadomości Branżowe

Pojenie niemowląt latem

Organizm niemowląt aż w 80% składa się z wody. Czysta, odpowiednio wybrana woda jest też najlepsza do gaszenia pragnienia niemowląt i noworodków w gorące dni.Według specjalistów od żywienia niemowląt, to

Organizm niemowląt aż w 80% składa się z wody. Czysta, odpowiednio wybrana woda jest też najlepsza do gaszenia pragnienia niemowląt i noworodków w gorące dni.

Według specjalistów od żywienia niemowląt, to również woda powinna stanowić większość dodatkowych napojów włączanych do jadłospisu dziecka w okresie rozszerzania diety.

Polskie mamy ceniące zdrowie coraz częściej wybierają czystą, nieskozmineralizowaną wodę jako najlepszy sposób przepajania niemowląt. Unikają za to soków dosładzanych cukrem, np. glukozą.

Co do picia dla niemowląt?

Ĺšle wybrana woda dla niemowląt, przez nadmiar składników mineralnych, może obciążyć delikatny organizm. Należy unikać zwłaszcza sodu i azotanów. Zaleca się, by dla niemowląt wybierać zawsze wodę zawierającą mniej niż 500mg/l składników mineralnych. Wszystkie potrzebne składniki odżywcze dziecko dostaje wraz  z pokarmem, zawierają je kaszki oraz mleka dla niemowląt.

Wybór dobrej wody do przepajania niemowląt wcale nie jest prosty. Mamy używające wód w plastikowych butelkach, nawet tych rekomendowanych jako bezpieczne dla dzieci, narzekają na ich „plastikowy” smak.  Woda z butelek zawsze wymaga przegotowania, co wiąże się często z osadzaniem kamienia.

Jaka woda dla niemowląt

Woda dla niemowląt Humana to najlepszy sposób na gaszenie pragnienia noworodków i niemowląt. Posiada neutralny i stały skład, jest napełniania w sterylnych warunkach i jako jedyna na rynku może być podawana bezpośrednio, gdyż nie wymaga przegotowania.

„Woda dla niemowląt Humana zapewnia odpowiednie nawodnienie niemowląt latem. Dzięki unikalnemu procesowi technologicznemu jest absolutnie czysta mikrobiologicznie. Dlatego nie wymaga – w przeciwieństwie do wód butelkowanych – wcześniejszego przegotowania. Stała i ścisła kontrola składu daje rodzicom pewność dobrego wyboru.” – mówi Monika Gąska, Group Brand Manager.

Woda Humana w opakowaniach 0,5 l, 1,5 l oraz ekonomicznym opakowaniu zbiorczym dostępna jest w sklepie dla niemowląt Kidy.pl

READ  Last Minute

*** 

Kidy.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty dla niemowląt znanych i cenionych marek. W ofercie e-sklepu znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki , soczki, obiadki, deserki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także akcesoria związane z żywieniem niemowląt wielu znanych marek np. dr. Brown’s  czy Tommee Tippee takie jak butelki do karmienia, kubeczki, smoczki itp. Kidy.pl oferuje również produkty związane z pielęgnacją małych dzieci: kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji niemowląt.

Więcej informacji w serwisach: www.kidy.pl www.humana.pl  www.verco.com.pl 

***

Grupa przedsiębiorstw Humana Milchunion, z obrotem ponad 2,9 mld € i ilością ponad 3,3 mld kg przetwarzanego rocznie mleka, należy do liderów firm przetwarzających ten surowiec. W Niemczech Humana Milchunion zajmuje pod tym względem drugie miejsce, natomiast w światowym rankingu mieści się w pierwszej dwudziestce. Produkty Humana Milchunion są dostępne w ponad 70 krajach świata.

Więcej informacji w serwisie
www.humana.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy