Samo zdrowie Wiadomości Branżowe

Marynatomat, czyli kostka rosołowa Knorr jako marynata do grilla

Zastanawiasz się, jak przygotować mięso na grilla? Wykorzystaj kostkę bulionową Rosół z kury Knorr i wypróbuj ją w nowej roli – marynaty do mięsa z grilla! Z pomocą rad Piotra Murawskiego, szefa kuchni Knorr, przyrządzisz

Zastanawiasz się, jak przygotować mięso na grilla? Wykorzystaj kostkę bulionową Rosół z kury Knorr i wypróbuj ją w nowej roli – marynaty do mięsa z grilla! Z pomocą rad Piotra Murawskiego, szefa kuchni Knorr, przyrządzisz marynaty, dzięki którym drób, wieprzowina i wołowina będą soczyste i aromatyczne!

Tak dobrze znana nam kostka bulionowa, stosowana zazwyczaj do zup czy sosów, teraz pomoże ci przygotować także wyśmienite marynaty do różnych gatunków mięs przyrządzanych na grillu. Dokładne receptury zdradza Piotr Murawski, szef kuchni Knorr i mistrz grilla, w specjalnej aplikacji Marynatomat dostępnej na stronie http://www.przepisy.pl/konkurs/marynatomat. Dowiesz się, jak krok po kroku przygotować marynaty idealne do grillowanego kurczaka: pikantną, czosnkowo-ziołową, jogurtową i klasyczną oraz marynaty znakomicie komponujące się ze smakiem wieprzowiny i wołowiny. Dzięki temu przyrządzisz je prosto i szybko! A rodzinie i zaproszonym gościom na pewno podasz mięso soczyste i aromatyczne.

To nie wszystko!  Przygotowując na grillu mięso z marynatą z kostki bulionowej Rosół z kury Knorr i wysyłając w aplikacji Marynatomat zdjęcie tej potrawy, masz szansę na wygranie grilla elektrycznego. Na autorów najciekawszych zgłoszeń czeka 15 takich urządzeń, dzięki którym sezon grillowy może trwać przez cały rok!

 

Sugerowane ceny detaliczne kostki rosołowej Rosół z kury Knorr:

KNORR BULION Z KURY 1L

0,69

2 kostki

KNORR BULION KURA 3L

1,64

6 kostek

KNORR BULION KURA 6L

3,23

12 kostek

KNORR BULION KURA 9L

4,88

18 kostek

READ  Jesienne smaki Zamku Topacz - befsztyk tatarski z polędwicy wołowej z marynowanymi grzybami i piklowaną cebulą

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy