Samo zdrowie Wiadomości Branżowe

Wyjątkowy Dzień Dziecka z marką WINIARY

Dzień Dziecka już tuż tuż, więc warto zaplanować go w wyjątkowy sposób. Z pewnością najładniejsze prezenty nie zastąpią dziecku zabawy z rodzicami, czy dziadkami, dlatego warto spędzić ten dzień razem i przygotować np. atrakcje

Dzień Dziecka już tuż tuż, więc warto zaplanować go w wyjątkowy sposób. Z pewnością najładniejsze prezenty nie zastąpią dziecku zabawy z rodzicami, czy dziadkami, dlatego warto spędzić ten dzień razem i przygotować np. atrakcje kulinarne. Gry, zabawy i wspólne pieczenie pizzy na pewno dostarczą wiele radości i sprawią, że ten dzień będzie niezapomniany dla każdej pociechy. Aby gotowanie było frajdą dla dzieci, marka WINIARY poleca produkt WINIARY POMYSŁ NA… Pizzerinki, dzięki któremu pizza się uda i będzie smakować każdemu małemu łasuchowi.

Przygotowując Dzień Dziecka w kulinarnym wydaniu, można sprawić swojemu maluchowi dużo radości, proponując różne gry i zabawy w odgadywanie smaków, zapachów, czy kształtów, a także przygotowując wspólnie jego ulubioną potrawę. Niemal każde dziecko przepada za pizzą, dlatego marka WINIARY poleca przyrządzenie smacznego dania z wykorzystaniem produktu WINIARY POMYSŁ NA… Pizzerinki. Jest on dostępny w dwóch wersjach smakowych: z szynką i pieczarkami oraz z kiełbasą i cebulką. Jednak nie wyczerpuje to pomysłów na indywidualnie skomponowaną pizzę prosto z piekarnika. Mali miłośnicy eksperymentów w kuchni będą mogli dowolnie dobrać swoje ulubione świeże składniki, co przysporzy wiele radości i będzie dla nich niezapomnianą przygodą.

Najwięcej kłopotów w czasie pieczenia domowej pizzy przysparzają ciasto i sos, a właśnie one decydują o tym, czy to wspaniałe włoskie danie się uda. WINIARY POMYSŁ NA… Pizzerinki to propozycja, dzięki której przygotowanie ciasta i sosu będzie niezwykle proste. Wystarczy połączyć zawartość mniejszej saszetki – bazy – z wodą, mąką i dwiema łyżkami oleju, następnie zagnieść ciasto, odstawić w ciepłe miejsce i poczekać aż wyrośnie. Wyrabianie ciasta można powierzyć dziecku – na pewno będzie to dla niego ogromna frajda. Sos (zawartość drugiej saszetki) należy połączyć z sześcioma łyżkami zimnej wody i dokładnie wymieszać. Gdy ciasto będzie gotowe, namów swoją pociechę do uformowania go w zabawny kształt. Przygotowanie samochodów lub zwierząt z ulubionymi świeżymi dodatkami będzie na pewno niezapomnianą przygodą. Co niezwykle ważne, dziecko samo może zdecydować o rodzaju i ilości składników, które chce dodać. Jeśli chcesz, zaproponuj swojemu maluchowi, aby specjalnie nazwał swoją pizzę, która od tej pory może stać się wyjątkową potrawą dla dzieci w Waszym rodzinnym menu.

READ  Nie tylko Clooney zasługuje na wyjątkowe traktowanie - najnowsza reklama Nespresso już w Polsce

Z okazji Dnia Dziecka marka WINIARY przygotowała specjalną stronę z przepisami kulinarnymi http://www.winiary.pl/dziendziecka.aspx, na której można znaleĹşć pomysły na słodkie desery i przekąski dla dzieci.

Sugerowana cena produktu WINIARY POMYSŁ NA… Pizzerinki na półce : 2,75 zł.

Zastrzegamy, że firma Nestlé Polska S.A., będąca producentem, nie ma wpływu na ceny stosowane przez przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie dalszej sprzedaży produktów. Informacji o cenach ww. produktów na półce sklepowej należy poszukiwać w punktach sprzedaży.

***

WINIARY to marka, która od 70 lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, buliony, sosy, Pomysły na…, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele czy budynie – w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych WINIARY, które pozwalają w szybki i prosty sposób przyrządzić domowy posiłek. Na stronie www.winiary.pl każdy znajdzie przepisy oraz inspiracje kulinarne na każdy dzień.k

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy