Samo zdrowie Wiadomości Branżowe

Słodki Dzień Kobiet każdego dnia!

Kobiety są wyjątkowe! Dlatego zasługują na wyjątkowe przyjemności nie tylko od święta. Każdy dzień może być Dniem Kobiet z nowym, pysznym wafelkiem PRINCESSA o smaku arachidowym, który już od 1 marca będzie dostępny w

Kobiety są wyjątkowe! Dlatego zasługują na wyjątkowe przyjemności nie tylko od święta. Każdy dzień może być Dniem Kobiet z nowym, pysznym wafelkiem PRINCESSA o smaku arachidowym, który już od 1 marca będzie dostępny w sklepach!

PRINCESSA z edycji limitowanej to pyszne połączenie kruchego wafelka, delikatnego kremu o smaku orzeszków arachidowych i rozpływającej się w ustach pysznej polewy. To jedyny taki wafelek na rynku!

Chcemy, by kobiety czuły się naprawdę wyjątkowo każdego dnia. Dlatego oferujemy im wafelek PRINCESSA o unikalnym smaku, którym mogą delektować się zawsze wtedy, gdy mają ochotę na coś naprawdę pysznego. Polki coraz częściej sięgają po słodycze orzechowe, dlatego wychodząc naprzeciw ich potrzebom, wprowadziliśmy edycję limitowaną właśnie o smaku arachidowym – mówi Maja Kołodziejczyk, Product Manager w Dziale Słodyczy Nestlé Polska.

Wafelek wyróżnia się bardzo atrakcyjnym i apetycznym opakowaniem z orzechowym motywem – aż chce się po nie sięgnąć i jak najszybciej spróbować.

Delektowanie się wafelkiem PRINCESSA o smaku arachidowym może być pełną przyjemnością, ponieważ można go łatwo wkomponować w prawidłowy jadłospis. Ważne, by być świadomym, że porcja słodyczy w ciągu dnia nie powinna przekraczać 200 kcal. Dzięki wskaĹşnikowi GDA umieszczonemu na opakowaniu wiemy, że jeden wafelek PRINCESSA
o smaku arachidowym to 178 kcal. Dodatkowo KOMPAS ŻYWIENIOWY informuje, jakich wartości odżywczych dostarcza produkt, a w ramkach „Warto wiedzieć”, „Warto zapamiętać” i „Dobre pytanie” znajdują się przydatne porady i ciekawostki.

Sugerowana cena wafelka PRINCESSA arachidowa z limitowanej edycji to 99 groszy. Zastrzegamy, że firma Nestlé Polska S.A., będąca producentem, nie ma wpływu na ceny stosowane przez przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie dalszej sprzedaży produktów. Informacji o cenach ww. produktu na półce sklepowej należy poszukiwać w punktach sprzedaży.

Opakowanie wafelków zaprojektowała Agencja Promocja 21. Pojawienie się na rynku edycji limitowanej będą wspierały marteriały POS (zatowarowane ćwierćpaletki, plakaty, wobblery), które przygotowała Agencja 3m projekt. Działania reklamowe będą prowadzone w prasie handlowej. Za zakup mediów odpowiada MEC.

READ  Jak zapobiegać alergii pokarmowej u niemowląt?

***
Obecna od ponad 25 lat w Polsce, marka PRINCESSA to wiodąca marka na rynku wafli w czekoladzie. Jej bogata oferta, stworzona specjalnie z myślą o kobietach, obejmuje kruche wafelki przekładane puszystym kremem i oblane pyszną czekoladą. Każda chwila z rozpływającym się w ustach wafelkiem PRINCESSA o smaku mlecznym, kokosowym, orzechowym lub czekoladowym będzie prawdziwą przyjemnością, a ich delikatny smak sprawi, że każda kobieta poczuje się naprawdę wyjątkowa. Chcąc dostarczać Polkom jeszcze więcej słodkiej przyjemności, marka cyklicznie oferuje edycje limitowane wafelków, kuszące wyśmienitymi smakami.

Kontakt dla mediów:
Iwona Zaczek
Brand PR Coordinator, Nestlé Polska
[email protected]
Tel.: +48 22 607 26 24, mobile: +48 600 204 933
Ul. Szturmowa 2, 02-678 Warszawa

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy