Wiadomości Branżowe

Masz wiadomość! Kulinarny konkurs Knorr

Oto wiadomość! Rusza kulinarny konkurs Knorr - do wygrania zestawy produktów Knorr, markowe patelnie oraz warsztaty z szefem kuchni Knorr.Lubisz gotować? Wiesz, jak przyrządzić pysznego kurczaka z patelni? WeĹş udział w konkursie kulinarnym

Oto wiadomość! Rusza kulinarny konkurs Knorr – do wygrania zestawy produktów Knorr, markowe patelnie oraz warsztaty z szefem kuchni Knorr.

Lubisz gotować? Wiesz, jak przyrządzić pysznego kurczaka z patelni? WeĹş udział w konkursie kulinarnym Knorr. Polub profil www.facebook.com/przepisypl na portalu Facebook, skorzystaj ze specjalnej aplikacji i opisz w trzech słowach, jaki powinien być dobrze przyrządzony kurczak z patelni. Autorzy 200 zwycięskich wypowiedzi zostaną nagrodzeni zestawami produktów Knorr Fix Soczysty kurczak z patelni i przejdą do drugiego etapu konkursu. Po przygotowaniu dania opiszą oni swoje wrażenia i prześlą zdjęcia potrawy. Aż 50 osób otrzyma wysokiej jakości patelnie, a dodatkowo 10 z nich weĹşmie udział w warsztatach kulinarnych z szefem kuchni Knorr. Zostań kulinarnym mistrzem!

Konkurs trwa od 12 listopada. Regulamin dostępny jest w aplikacji na www.przepisy.pl oraz na profilu na portalu Facebook www.facebook.com/przepisypl.

READ  Bezpieczna i ekonomiczna płyta indukcyjna

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy